×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
آخرین وضع ترافیکی جاده ها در ۲۰ مهر/ کانون کندوان یک طرفه می گردد

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه اجتماعی خبرگزاری دانشجو، طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت عکسی و سیستم هوشمند رفت و آمد شمار بر‌خط، در حال حاضر غیر از محور‌های مسدود و ممنوع مذکور در این گزارش، بقیه محور‌های مواصلاتی کشور باز هست و رفت و آمد در آن‌ها به فرایند عادی جریان دارد.

کل رفت و آمد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته طبق آخرین اطلاعات حاصل از ۲۲۱۷ دستگاه تردد‌شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۳.۲ ۱ ۱ درصد، اوج رفت و آمد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و پایین ترین رفت و آمد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت قبول کرد، هموطنان با آگاهی از این مبحث می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای عزیمت انتخاب نمایند.

پرترددترین جاده‌های کشور

آزادراه کرج‌-تهران، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه تهران-کرج، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه قم-تهران، آزادراه ساوه-تهران، کانون پاکدشت-تهران، آزادراه تهران-ساوه و جاده تهران-شهریار و شهریار-تهران در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند.

تنگنا ترافیکی جاده‌ها تا روز شنبه ۲۱ مهر ۹۷

‌‌تردد موتور‌سیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه به تاریخ ۹۷/۰۷/۱۸ تا ساعت ۶ روز شنبه به تاریخ ۹۷/۰۷/۲۱ از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و کانون تهران-سمنان-مشهد و برعکس ممنوع هست، رفت و آمد موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع می باشد.
آخرین وضع ترافیکی جاده‌ها در ۲۰ مهر/ کانون کندوان یک طرفه می‌شود
‌‌در کانون کندوان رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز جمعه به تاریخ ۹۷/۰۷/۲۰ از کرج به سمتمرزن آباد ممنوع هست، با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، رفت و آمد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ الی ۲۴ روز جمعه به تاریخ ۹۷/۰۷/۲۰ از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه می باشد.

‌‌در کانون کندوان رفت و آمد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از کانون کرج – چالوس و برعکس همچنان ممنوع هست.

در کانون هراز رفت و آمد تریلر‌ها هنوز ممنوع هست علاوه بر این رفت و آمد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه به تاریخ ۹۷/۰۷/۱۸ و علاوه بر این از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های ۹۷/۰۷/۱۹ و ۹۷/۰۷/۲۰ از کانون هراز ممنوع هست.

در محور‌های نراق –کاشان و کاشان-اردهال و برعکس رفت و آمد انواع موتور سیکلت، تریلر، کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حمل کنندگان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه به تاریخ ۹۷/۰۷/۱۹ تا ساعت ۲۴ روز جمعه به تاریخ ۹۷/۰۷/۲۰ ممنوع هست و مسیر جایگزین کانون کاشان – برزک – سه راهی موته هست.

ممنوعیت رفت و آمد به سبب دخالت های جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه‌

کانون پونل – خلخال در استان گیلان محدوده پیش از سد شفارود به دلیل ریزش کوه و سقوط درخت تا اطلاع بعدی مسدود هست.

کانون رامیان -اولنگ-شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان به سبب نبود امنیت کافی، فعلاً مسدود هست.

کانون ایلام-اسلام آباد غرب واقع در استان ایلام، از به تاریخ ۱۳ تیر ۹۷ تا اطلاع بعدی به سبب برطرف نقص سیستم روشنایی و تهویه مسدود هست.

‌ ‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از به تاریخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی به سبب نبود امنیت کافی مسدود هست.

کانون املش-اطاقور واقع در استان گیلان، از به تاریخ ۱۴ مهر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود امنیت کافی مسدود هست.

کمربندی نوشهر – چالوس واقع در استان مازندران، از به تاریخ ۱۵ مهر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب نبود امنیت کافی مسدود هست.

کانون جلفا – تبریز محدوده گردنه دره دیز، واقع در استان آذربایجان شرقی، از به تاریخ ۱۶ مهر ۹۷ تا اطلاع بعدی، به سبب ریزش کوه مسدود هست.

تنگنا رفت و آمد به سبب عملیات کارگاه جاده‌ای

در گروه جنوبی آزادراه تهران – کرج – قزوین حدفاصل امامزاده طاهر تا پمپ بنزین آفتاب در استان البرز، از به تاریخ ۱۰ مهر لغایت ۵ دی ۹۷، روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۰۹:۳۰ الی ۱۶:۰۰ هر هفته، غیر از روز‌های، پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و علاوه بر این روز‌های قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به‌دلیل اجرای عملیات بهسازی و لکه‌گیری آسفالت، کیلومتر ۳۳ الی ۱۳، رفت و آمد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

در کانون کرج – چالوس، واقع در استان البرز، از به تاریخ ۱۰ مهر لغایت ۵ دی ۹۷، روز‌های شنبه تا سه‌شنبه از ساعت ۸ تا ۱۶ و روز‌های چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ هر هفته غیر از روز‌های پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و علاوه بر این روز‌های قبل و پس از تعطیلات چند روزه، به سبب اجرای عملیات بهسازی و لکه‌گیری، کیلومتر ۰ الی ۷۰، رفت و آمد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

آزاد‌راه تهران – قم، واقع در استان تهران، از به تاریخ ۱۶ مهر لغایت ۱۴ آبان ماه ۹۷، از ساعت ۹ الی ۱۷ روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه و علاوه بر این روز‌های سه شنبه و پنج شنبه از ساعت ۹ الی ۱۴ هر هفته، به غیر از روز‌های جمعه، ایام تعطیلات رسمی و علاوه بر این روز‌های قبل و پس از تعطیلات چند روزه، بدلیل اجرای عملیات احداث نیوجرسی مفصلی در رفوژ میانی، حدفاصل کیلومتر ۰ تا ۳۰، رفت و آمد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود

مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و چکیده آخرین وضع جاده‌ها، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ ارتباط دریافت کنند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی