رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • چهارشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • الأربعاء ۱۳ رمضان ۱۴۴۱
 • 2020 Wednesday 6 May
  • شنبه 30 نوامبر 2019 - 14:24
  • کد خبر : 23423
  • سیاسی
  • چاپ خبر : آغاز ثبت نام آزمون ورودی جامعه الزهرا از 15 آذر
  آغاز ثبت نام آزمون ورودی جامعه الزهرا از 15 آذر

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین اباذر عمرانی‌فر، رئیس سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا امروز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به پذیرش این نهاد حوزوی عنوان کرد: جامعه الزهرا برای سال تحصیلی 1400-1399 از بانوان واجد شرایط در همه مقاطع تحصیلی طلبه می‌پذیرد. وی اشاره به اینکه فراخوان ثبت نام آزمون […]


  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه از قم، حجت‌الاسلام والمسلمین اباذر عمرانی‌فر، رئیس سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا امروز در گفت وگو با خبرنگاران با اشاره به پذیرش این نهاد حوزوی عنوان کرد: جامعه الزهرا برای سال تحصیلی 1400-1399 از بانوان واجد شرایط در همه مقاطع تحصیلی طلبه می‌پذیرد.

  وی اشاره به اینکه فراخوان ثبت نام آزمون ورودی جامعه الزهرا 15 آذرماه اعلام می‌شود، گفت: جامعه الزهرا هر سال در سطوح تحصیلی دو (کارشناسی)، سه (کارشناسی ارشد)، چهار (دکتری) و بازپذیری طلبه می‌پذیرد.

  ئیس سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا افزود: آزمون سطح دو ویژه داوطلبانی است که فاقد سابقه تحصیلات حوزوی بوده یا کمتر از 75 واحد درسی حوزوی را گذرانده باشند که برای شرکت در این مقطع داشتن حداقل مدرک دیپلم الزامی است.

  عمرانی فر ادامه داد: آزمون بازپذیری ویژه داوطلبانی است که دارای مدرک سطح یک جامعه الزهرا یا حوزه‌های علمیه خواهران هستند و یا حداقل 75 واحد درسی را در حوزه‌های علمیه گذرانده باشند.

  وی درباره آزمون سطح سه جامعه الزهرا گفت: این آزمون ویژه فارغ التحصیل یا درحال تحصیل در سال آخر یکی از رشته‌های تحصیلی مقطع سطح 2 حوزه‌های علمیه خواهران، کارشناسی دانشگاه‌ امام صادق، کارشناسی دانشگاه شهید مطهری و یا کارشناسی پیوسته رشته‌های همسو است.

  رئیس سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا اضافه کرد: داوطلبان دارای مدرک کارشناسی پیوسته در 71 رشته دانشگاهی مجاز به ثبت نام در آزمون سطح سه جامعه الزهرا هستند که می‌توانند برای اطلاع از این رشته‌ها به لینک کارشناسی پیوسته رشته‌های همسو به سایت جامعه الزهرا مراجعه کنند.

  عمرانی‌فر تصریح کرد: آزمون سطح چهار ویژه داوطلبانی است که فقط دارای مدرک سطح 3 از جامعه الزهرا و یا مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران (قم یا مشهد) باشند.

  وی در ادامه عنوان کرد: علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سامانه پذیرش به آدرس http://paziresh.jz.ac.ir مراجعه کنند و با شرایط ثبت نام آشنا شوند.

  رئیس سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا یادآور شد: زمان ثبت نام و برگزاری آزمون، همچنین مکان برگزاری آن و سایر جزئیات مرتبط با آزمون، 15 آذرماه در دفترچه راهنمای آزمون اعلام خواهد شد.

  انتهای پیام/2258

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.