×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
آمادگی لازم برای حضور۵۰ هزار قمی در مراسم سالگرد امام خمینی(ره) را داریم

به گزارش پایگاه خبری فرهنگی شهرکریمه یونس عالی پور ظهر امروز در جلسه ستاد تسهیلات زائرین و خدمات سفر استان قم در تالار امام جواد(ع) استانداریبا اشاره به نیاز تبلیغ برای حضور گسترده مردم استان قم در سالگرد امام خمینی(ره) در روز ۱۴ خرداد گفت:امسال به دلیل همزمانی مراسم روز ۱۴ خرداد با ماه مبارک رمضان، اعزام زائرین به به حرم امام راحل در روز ۱۴ خرداد منحصر به اهالی استان‌های پیرامون شهر تهران است.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم افزود: باید به هیأت‌های مذهبی در استان اطلاع رسانی شود تا شاهد حضور خانوادگی مردم در مراسم ۱۴ خرداد باشیم، مردم حساسیت موضوع را بفهمند خودشان برای حضور در این مراسم پیش قدم می‌شوند.

عالی پور، حضور اصناف قم در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را دارای اهمیت دانست و تصریح کرد: حدود ۴۰ هزار واحد صنفی در استان داریم، اصناف قم، انسان‌های معتقد و دوستدار انقلاب و امام خمینی(ره) هستند.

وی ادامه داد: همه کمیته‌های ستاد تسهیلات زائرین استان قم باید برای اعزام مردم استان به برنامه سالگرد امام خمینی(ره) و حضور زائرین در شهر قم در ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد برنامه ریزی کنند، دستگاه‌های مختلف استان در این زمینه باید آمادگی داشته باشند.

معاون هماهنگی امور زائرین استانداری قم افزود: مشکلات اعتباری برای اعزام زائرین به مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) همیشه بوده است و این مشکلات حل می‌شود، نباید اجازه بدهیم که دشمن از این مراسم سوء استفاده کنند و باید آماده باشیم که ۵۰ هزار نفر از مردم استان قم در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) حضور پیدا کنند.

سید حسن رضوی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان قم در بخش پایانی جلسه با اشاره به تامین اعتبارات مورد نیاز برای سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) خاطرنشان کرد: هر سال با وجود مشکلات مالی، اعتبارات موردنیاز برای اعزام مردم به این مراسم فراهم شده است، شهرداری و شورای اسلامی شهر قم در این زمینه کمک کردند.

true
true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی