×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
آمران به معروف از سرمایه‌های خدادادی ملت حراست کنند

حجت‌الاسلام والمسلمین سید اسماعیل حسینی‌مقدم عصر امروز در همایش بصیرت عاشورایی که با محوریت امر به معروف و نهی از منکر و زندگی به سبک اسلامی در سالن همایش‌های آستان مقدس حضرت شاه سید علی(ع) برگزار شد، با اشاره به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر تبدیل بقای متبرکه به قطب‌های فرهنگی کشور اظهار کرد: سازمان اوقاف و امور خیریه کشور برای ماه‌های محرم و صفر برنامه مشخصی را در دستور کار خود قرار داده که سوگواره بصیرت عاشورایی به عنوان یکی از این برنامه‌ها گامی برای تبیین معارف بلند مکتب سیدالشهدا(ع) است.

وی با تاکید بر اینکه انتخاب دهه نخست ماه محرم به منظور بزرگداشت امر به معروف و نهی از منکر اقدام شایسته‌ای است، اضافه کرد: شاه بیت بصیرت عاشورایی شاهکار سیدالشهدا(ع) است چراکه امام حسین(ع) با این شاهکار توانست اسلام را زنده کند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم تقویت آرمان‌های جامعه اسلامی را وابسته به آموزه‌های عاشورا دانست و گفت: استکبار با توطئه‌های خود دنیا را به آشوب کشانده است و از پیچیده‌ترین نقشه‌ها برای رسیدن به اهداف خود در عرصه‌های مختلف امنیتی، اجتماعی و اقتصادی استفاده می‌کند.

وی از فعالیت گروه‌های تکفیری در منطقه یاد کرد و ادامه داد: دشمن در عراق و افغانستان به دنبال نفوذ به نظام اسلامی ایران است چراکه نظام اسلامی توانسته با بهره‌گیری از آموزه‌های دینی اهل‌بیت(ع) در میان مردم نقاط مختلف دنیا به محبوبیت مطلوبی برسد.

حسینی‌مقدم با اشاره به اینکه محرم و صفر فرصتی برای تقویت روحیه استکبارستیزی و ظلم‌ستیزی مردم است، عنوان کرد: تلاش دشمن برای تغییر افکار مردم جامعه اسلامی نسبت به گذشته افزایش داشته به همین علت باید آمران به معروف و ناهیان از منکر به عنوان پرچم‌داران انقلاب باید همواره با بصیرت و تیزهوشی از سرمایه‌های خدادادی که به برکت اهل بیت(ع)، خون مطهر شهیدان دفاع مقدس و تدابیر رهبری به ملت ایران واگذار شده است، حراست کنند.

وی به رشادت‌های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اکنون جوانان جامعه اسلامی با الگوبرداری از شهدای دفاع مقدس برای دفاع از حریم اهل بیت(ع) در خارج از کشور مقابل نیروهای تکفیری و استکباری ایستادگی می‌کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان قم خاطرنشان کرد: جامعه اسلامی باید از فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر احیای واجب فراموش شده امر به معروف و نهی از منکر تبعیت کند تا پرچم انقلاب اسلامی را که با آرمان‌های امام خمینی(ره) برپا شده را به دست صاحب اصلی آن حضرت ولی عصر(عج) برسانند.

 

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی