رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۸
 • السبت ۸ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Saturday 10 August

  به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از خبرنگار مهر، مراسم پایانی نخستین جشنواره خاطره نویسی طلاب کشور امشب با عنوان «اشراق» با جضور جمعی از نویسندگان و طلاب کشور در شهر قم برگزار می‌شود. جشنواره­ خاطره‌­نگاری اشراق، اولین جشنواره‌ سراسری است که با موضوع خاطرات تبلیغی روحانیون برگزار می‌شود و خاطرات تبلیغی طلاب و […]

  به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از خبرنگار مهر، مراسم پایانی نخستین جشنواره خاطره نویسی طلاب کشور امشب با عنوان «اشراق» با جضور جمعی از نویسندگان و طلاب کشور در شهر قم برگزار می‌شود.

  جشنواره­ خاطره‌­نگاری اشراق، اولین جشنواره‌ سراسری است که با موضوع خاطرات تبلیغی روحانیون برگزار می‌شود و خاطرات تبلیغی طلاب و فضلای مبلّغ را رصد کرده، تا با ثبت آن­ها به شناساندن زیست دینی و تبلیغی طلاب کمک کند و با ارائه روایتی جذاب از رویدادها و ماجراهایی که در تبلیغ رقم می­‌خورد، زمینه‌ انتقال تجارب تبلیغی را برای نسل‌های دیگر فراهم کند.

  در مراسم پایانی این جشنواره که روز چهارشنبه ۱۲ اسفند و از ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود، حجت‌الاسلام والمسلمنی قرائتی، آیت الله صالحی خوانساری در کنار رضا امیرخانی و مرتضی سرهنگی حضور داشته و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

  این مراسم در شهر قم و در سالن همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار می‌شود.

  یادآوری می‌شود ین جشنواره در دو بخش اصلی و ویژه در دست برگزار شده است که در بخش اصلی سه گروه سفرنامه تبلیغی، روز نوشت تبلیغی و خاطره نگاری کوتاه، نیمه بلند و بلند  مورد داوری قرار گرفت و در بخش ویژه نیز بخش ویژه این جشنواره نیز در برگیرنده ساخت فیلمهای ۱۰۰ تا ۳۰۰ ثانیه ای از محتوای خاطرات طلاب بود.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.