×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
استفاده از کالای اشرافی از عارضه های موجود در کشور هست

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از ایکنا از آذربایجان‌شرقی، حجت‌الاسلام سید شهاب الدین حسینی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان، عصر دیروز درپنجمین نشست روسای اتحادیه انجمن های اسلامی کشور در تبریز، مبحث محوری جلسه را پشتیبانی از کالای ایرانی عنوان نمود و اظهار کرد: باید کوشش کنیم تا فرهنگ استفاده از کالای ایرانی در کشورما نهادینه گردد.

استفاده از کالای اشرافی از آسیب‌های موجود در کشور است

وی اضافه کرد: دشمنان در فکر ضربه وارد کردن اقتصادی به اقتصاد کشور است رهبر معظم انقلاب با دقت و توجه شعار سال را انتخاب نموده است سال کنونی نیزاوج همان شعار سال های گذشته است که از ۱۰ سال گذشته با مبحث پشتیبانی از کار و سرمایه ایرانی و تولید ملی آغاز شده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی، دنبال کرد: مولفه و خصوصیت دوم اینکه بتوانیم توجه و نگاه خودمون را به شعارهای سالهای گذشته متمرکز کنیم و نتیجه قسمتی تمام شعارهای سال های گذشته را در شعار سال کنونی و بازگشت به فرهنگ و کالای ایرانی را موردنظر قرار دهیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شعار سال کنونی زیادتر از اینکه بحث اقتصادی باشه بحث فرهنگی است اظهار کرد: این مبحث که برای استفاده از کالاهای بیگانه اسطوره سازی شده است و اگر می خواهیم کالای ایرانی تهیه کنیم کالای ایرانی را با برند کشورهای دیگر استفاده می نماییم باید این اسطوره سازی ها را بشکنیم.

وی، اظهار کرد: یکی از آسیب‌های موجود در کشور ما استفاده از کالاهای اشرافی است که به عنوان یکی از آفت اجتماعی از سوی رهبر معظم انقلاب تعبیر می گردد و ما باید این آفت اجتماعی را معالجه کنیم.

انتهای پیام

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی