رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


 • دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
 • الإثنين ۱۳ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Monday 17 June
  ذوالنور مطهری

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس گفت: اگر سیستم دولتی به کرات در سراسر کشور سخنرانی‌های دیگر نمایندگان را تعطیل کند نه صدایشان به جایی می‌رسد و نه نسبت فامیلی با رئیس مجلس دارند که گروه کارویژه تشکیل شود و موضوع مطرح شود.

  ?مجتبی ذوالنوری در جلسه نشست علنی امروز مجلس در واکنش به تذکر دقایق قبل مصطفی کواکبیان با استناد به بند ۱۱ از ماده ۲۴ آیین نامه داخلی مجلس مبنی بر لزوم حفظ شئونات مجلس توسط هیئت رئیسه اعلام کرد:

  ?اولا بنده از اظهارنظر آقای کواکبیان خوشحال هستم اما سیستم قرعه‌کشی و ثبت نام باید حاکم باشد و این در حالی است که اسم ایشان به عنوان نفر اول ثبت نشده بود و بنده به جنابعالی این نکته را گفتم و هم آقای وکیلی و هم کاتب دو عضو هیئت رئیسه نیز تاکید داشتند که اسم کواکبیان درج نشده بود.

  ?همچنین عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس با اشاره به پیگیری ماجرای لغو سخنرانی مطهری از سوی مجلس گفت:

  ?آقای کریمی‌قدوسی، نقوی‌حسینی و بسیاری دیگر از همکاران عزیز به استان‌های مختلف کشور دعوت می‌شدند تا در دانشگاه‌های مختلف سخنرانی کنند اما سیستم دولتی سخنرانی آنها را به هم می‌زند. چگونه است که یک نفر نماینده باشد و دیگری نماینده‌تر؟

  ? اگر سخنرانی جنابعالی بر هم بخورد چون برادر خانم رئیس مجلس هستید باید کارگروه ویژه تشکیل شده یا موضوع بررسی شود اما اگر سیستم دولتی به کرات در سراسر کشور سخنرانی‌های دیگر نمایندگان را تعطیل کند نه صدایشان به جایی می‌رسد و نه نسبت فامیلی با رئیس مجلس دارند که گروه کارویژه تشکیل شود و موضوع مطرح شود.
  .

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.