×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
افتتاح پل میثم در قم

پل «ميثم» به منظور ايجاد اتصال ميان بلوار شهداي سوم خرداد و خيابان ميثم پيش از ظهر امروز طي مراسمي با حضور جمعي از مسؤولان استاني افتتاح شد

به گزارش شهر کریمه ، مراسم افتتاحيه پل ميثم پيش از ظهر امروز با حضور جمعي از مسؤولان استاني و مديران شهري در سالن رضوان شهرداري قم برگزار شد.

در ابتداي اين مراسم معاون شهرسازي و امور زيربنايي شهرداري قم طي سخناني اظهار كرد: افتتاح پل ميثم با طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۱ متر سبب كاهش حجم ترافيكي مناطق سه و ۶ شهري مي‌شود.

عليرضا قاري‌قرآن با تاكيد بر اينكه طي سه ماه آينده براي پروژه‌هاي عمراني افتتاحيه‌هاي مشخصي برگزار مي‌شود، عنوان كرد: شوراي اسلامي شهر قم و شركت‌هاي خدماتي استان همكاري لازم را با شهرداري قم داشته‌اند به همين علت توانسته‌ايم پروژه‌هاي عمراني را با سرعت مطلوبي دنبال كنيم.

همچنين رئيس شوراي سالامي شهر قم به عنوان ديگر سخنران اين مراسم با بيان اينكه پروژه‌هاي عمراني نيمه‌تمام ترافيك شهر را افزايش داده است، تصريح كرد: با تكميل اين پروژه‌ها شهر قم به سمت عمران و آبادي حركت مي‌كند و از گره‌هاي ترافيكي رهايي مي‌يابد.

ولي‌الله بياتي با اشاره به اينكه همدلي مطلوبي ميان شوراي اسلامي شهر، شهرداري و دستگاه‌هاي مختلف اجرايي استان قم وجود دارد، اضافه كرد: شورا براي انجام رسالت قانوني خود كوشا است تا بتواند به عنوان يك بازوي نيرومند شهرداري را در انجام وظايف ياري رساند به همين علت طرح‌ها و لايحه‌ها را با سرعت مطلوبي بررسي مي‌كند.

در ادامه اين مراسم معاون هماهنگي امور عمراني استانداري قم به ايراد سخن پرداخت و خاطرنشان كرد: پروژه پل ميثم مشكلات خاصي داشته به همين علت هشت سال از آغاز اين پروژه گذشته است اما اكنون با همت مديريت جديد شهرداري قم به بهره‌برداري رسيده و مي‌تواند سرآغازي براي ديگر پروژه‌هاي عمراني از جمله پروژه تقاطع سه سطحه عمار ياسر شهر باشد.

محسن بهشتي با تاكيد بر اينكه زيرساخت‌هاي شهري قم با مشكلات اساسي مواجه است، عنوان كرد: با افتتاح پروژه ميثم رينگ دوم شهر درحال تكميل شدن است چرا كه اين پل نقش موثري در كاهش مشكلات ترافيكي شهر قم دارد.

عضو هيأت رئيسه مجلس شوراي اسلامي نيز در پايان اين مراسم با اشاره به اينكه مسؤولان با وجود دشمني‌ها و توطئه‌هاي استكبار جهاني خدمات‌رساني به مردم را دنبال مي‌كنند، اظهار كرد: با وجود تحريم‌ها و مشكلات مالي پروژه‌هاي عمراني پيشرفت مطلوبي داشته است چراكه روحيه انقلابي و جهادي در ميان مديران استان به خوبي قابل مشاهده بوده و ستودني است.

 احمد اميرآبادي فراهاني با بيان اينكه همدلي مطلوبي ميان دستگاه‌ها و مسؤولان استاني وجود دارد، اضافه كرد: طي سال‌هاي اخير مقاومت مردم ايران و تدابير رهبر انقلاب اسلامي سبب شكست نقشه‌هاي دشمن شده است و دولت‌هاي مختلف دنيا به اين نتيجه رسيده‌اند كه به غير از جمهوري اسلامي ايران هر كشور ديگري بود، مقابل فشارهاي استكبار به زانو مي‌افتاد.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی