رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 31 خبر


 • سه شنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۱۳ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Tuesday 16 July

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، سرهنگ احمد خدایاری اظهار داشت: ترافیک در بزرگراه سلفچگان به سمت قم نیمه سنگین و روان و در باند قم به سمت سلفچگان عادی و روان است. وی عنوان کرد: ترافیک در کمربندی امام علی (ع) از تقاطع میدان ۷۲ تن تا امامزاده جمال (ع) هر ۲ باند نیمه سنگین […]

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه، سرهنگ احمد خدایاری اظهار داشت: ترافیک در بزرگراه سلفچگان به سمت قم نیمه سنگین و روان و در باند قم به سمت سلفچگان عادی و روان است.

  وی عنوان کرد: ترافیک در کمربندی امام علی (ع) از تقاطع میدان ۷۲ تن تا امامزاده جمال (ع) هر ۲ باند نیمه سنگین و روان است، آزادراه قم – کاشان، باند کاشان به سمت قم نیز نیمه‌سنگین و روان و باند قم به سمت کاشان عادی و روان است.

  جانشین پلیس راه استان قم گفت: سایر محورهای اصلی و فرعی استان قم نیز دارای ترافیک عادی و روان است و مشکلی برای تردد وسایل نقلیه در آن‌ها وجود ندارد.

  وی در خصوص وضعیت تصادفات استان در روز جاری افزود: خوشبختانه تا به این لحظه تصادف خاص منجر به جرح و فوت در محورهای مواصلاتی قم رخ نداده و پیش‌بینی می‌کنیم ترافیک در محورهای مواصلاتی استان تا ساعات آینده افزایش یابد.

  خدایاری عنوان کرد: به رانندگان توصیه می‌کنیم به منظور رفع خستگی به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر، حداقل ۱۵ دقیقه در محل مناسب استراحت کنند، از توقف طولانی در حاشیه راه‌ها خودداری و در صورت نیاز به توقف حتماً از علائم هشداردهنده استفاده کنند.

  جانشین پلیس راه استان قم گفت: همچنین از رانندگان می‌خواهیم در صورت تصادف خسارتی بلافاصله وسیله نقلیه خود را به منتهی‌الیه سمت راست جاده هدایت کنند و در صورت نیاز منتظر حضور کارشناسان پلیس راهور باشند.

  سرهنگ خدایاری اظهار داشت: استفاده از تلفن همراه حدود ۷۰ درصد امکان بروز تصادف را افزایش می‌دهد به همین دلیل از رانندگان تقاضا می‌کنیم در صورت نیاز به استفاده از تلفن همراه در مکان مناسب توقف و سپس تماس خود را برقرار کنند.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.