×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
امنیت اجتماعی یکی ازشاخه های توسعه اجتماعی هست

به گزارش پایگاه خبری،فرهنگی شهرکریمه به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوانازشهر قم؛؛کاظم مجتبایی ،فرمانده انتظامی استان شهر قم،گفت: پلیس برای دستیابی به قله‌های موفقیت نظم و امنیت علاوه بر ترسیم چشم انداز در افق برنامه‌های توسعه ای و راهبردی، توسعه در حوزه تحقیقات و پژوهش ها انتظامی را نیز در برنامه‌های خود تدوین و گام‌های بلندی برای اجرای آن برداشته هست.

وی دنبال کرد: پلیس شهر قم در این ارتباط توانسته ارتباط خوبی را با جایگاه ها حوزوی، دانشگاهی و مردم برقرار و در جهت امنیت پایدار جایگاه قابل قبولی کسب نماید .

  فرمانده انتظامی استان شهر قم با اشاره به این که توسعه اجتماعی زیرشاخه‌های بسیاری دارد که امنیت اجتماعی یکی از این شاخه‌ها شمرده می‌شود، تاکید کرد: بخش کمی از اشخاص جامعه که قانون را بر نمی‌تابند و آن را زیر پا می‌گذارند، نیروی انتظامی برابر قانون با آن‌ها برخورد می‌کند.

فرمانده انتظامی استان شهر قم با بیان این که رویکرد نیروی انتظامی بر کانون کارهای فرهنگی، اجتماعی و پیش‌دستانه هست،افزود: آرمان شهر شیعی تنها در امنیت کامل پژوهشگر می‌شود، در نتیجه همه مردم در مقابل امنیت مسئول بوده و می‌بایست در این مورد همراه پلیس باشند.

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

true
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی