×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
برگزاری اجلاس استانی نماز در 20 آبان‌ ماه

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم با اشاره به برگزاری اجلاس استانی نماز همزمان با 20 آبان‌ ماه در سالن همایش‌های مجتمع آموزش عالی امام خمینی گفت: این اجلاس به صورت زنده توسط صدا و سیمای استان قم پخش می‌شود.

به گزارش شهرکریمه محمد خامه‌یار عصر امروز در دیدار اعضای ستاد برگزاری اجلاس نماز استان قم با آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی که در دفتر این مرجع تقلید انجام شد، از برگزاری اجلاس سراسری نماز در سال گذشته یاد و اظهار کرد: فعالیت‌های تحقیقاتی و پژوهشی مطلوبی در این حوزه انجام و سال گذشته از این فعالیت‌ها تقدیر شده است.

وی با اشاره به اهتمام برخی از دستگاه‌های اجرایی استان قم در برپایی نمازهای جماعت اضافه کرد: امسال اداره‌کل تبلیغات اسلامی و اداره‌کل اوقاف و امور خیریه با حضور روحانیون در میان هیأت‌های مذهبی برگزاری نماز ظهر عاشورا را به صورت گسترده دنبال کرده‌اند.

رئیس ستاد اقامه نماز استان قم با بیان اینکه جمعیت قابل توجهی از روحانیون و مبلغان به استانی‌ها مختلف کشور اعزام شده‌اند، مطرح کرد: برای خلق حماسه اربعین از ظرفیت هیأت‌های مذهبی و روحانیون برای نقش‌آفرینی در مسیر پیاده‌روی اربعین استفاده می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری اجلاس استانی نماز در روز 20 آبان‌ماه در سالن همایش‌های مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) تصریح کرد: این اجلاس به صورت زنده توسط صدا و سیمای استان قم پخش می‌شود.

خامه‌یار بر تقویت مرکز تخصصی نماز حوزه تاکید کرد و گفت: تاکنون نتوانسته‌ایم در حوزه ترویج نماز به جایگاه مورد نظر برسیم به همین علت امیدواریم بر اساس فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی بتوانیم از ظرفیت‌های موجود به شیوه گسترده‌تر استفاده کنیم.

 

true
برچسب ها :
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی