×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
برگزاری ۱۳۷۰ نفر ساعت آموزش فضای سبز در سازمان پارک‌ها

به گزارش شهر کریمه به نقل از روابط عمومی شهرداری قم، پیام جوادیان با اشاره به برگزاری نخستین دوره آموزشی اصول نگهداری فضای سبز و پرورش گیاهان در خانه اظهار کرد: دوره اول ، با هزار و ۳۷۰ نفر ساعت مباحث آموزش برگزار شد و استقبال خوبی از سوی شهروندان صورت گرفت.

وی با بیان اینکه قطعاً در فاز بعد که به زودی آغاز می‌شود با تبلیغاتی که صورت گرفته مورد استقبال بیشتری از سوی مردم قرار خواهد گرفت خاطرنشان کرد: مباحث جدیدی برای مرحله دوم تدوین شده که قطعاً برای شهروندان لذتبخش و مفید خواهد بود.
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم سبزی کاری در منازل، تراریوم، پرورش و نگهداری کاکتوس، نگهداری گل‌های آپارتمانی و تکثیر، ایجاد دیواره و بام سبز، تولید قارچ در منازل و… را در دستور کار آموزش جدید سازمان دانست و اظهار کرد: در فاز دوم کار را گسترده‌تر پیش بینی کرده ایم و کلاس‌ها به صورت منظم تشکیل خواهد شد و در پایان هر دوره آزمونی برگزار شده و گواهینامه‌های مربوط به شهروندان ارائه خواهد شد.
وی با بیان اینکه اساتید دوره‌ها از مجموعه مسوولان و کارشناسان سازمان پارک‌ها و اساتید دانشگاه هستند و همه از کارشناسان ارشد رشته‌های تخصصی می باشند گفت: بیشتر به دنبال مسائلی هستیم که شهروندان در منازل بتوانند به صورت اجرایی استفاده کنند و دوره جدید از مهرماه آغاز خواهد شد.
جوادیان خاطرنشان کرد: شهروندان می‌توانند برای ثبت نام به سایت سازمان مراجعه کرده و یا به صورت تلفنی با واحد آموزش سازمان ارتباط داشته باشند.

true
برچسب ها :
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی