×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
جمع آوری 1700 متکدی و کارتن خواب در قم

مدیرکل پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری قم گفت: یکهزار و 700 متکدی، کارتن خواب و معتاد خیابانی در 6 ماهه نخست سال جاری در قم جمع آوری شد.

به گزارش شهرکریمه به نقل ازروابط عمومی شهرداری قم، احمدرضا شفیعی در گفت وگویی به ریشه کن کردن پدیده تکدی گری در شهر قم اشاره کرد و افزود:امروزه کمتر در سطح شهر؛ معابر، خیابان ها و پارک ها حضور متکدیان، کارتن خواب ها و معتادین مشاهده می شود.
وی ادامه داد: در طول سال های اخیر با افزایش مهاجرت به شهر قم شاهد افزایش چشمگیر تکدی گری در این شهر بوده ایم به نوعی که این امر مشکلات فراوانی را برای مردم ایجاد کرده و چهره شهر را مخدوش کرده بود.
شفیعی با تاکید بر اینکه طی سال های اخیر تکدی گری در قم رشد قریب به 35 درصدی داشته است، خاطرنشان کرد: با اقدامات و تدابیر شهرداری قم طی یک سال اخیر این مشکل در شهر به حداقل رسیده و در کمتر معبر و خیابانی حضور متکدیان، کارتن خواب ها و معتادین مشاهده می شود.
وی با بیان اینکه شهر قم در مقایسه با دیگر کلان شهری های کشور از وضعیت بسیار بهتری در خصوص متکدیان، کارتن خواب ها و کودکان خیابانی برخوردار است، گفت: می توان گفت قم بهترین وضعیت را نسبت به کلان شهرهای کشور در بحث تکدی گری دارد.
وی وضعیت نامناسب شهرهای دیگر در بخش پدیده تکدی گری را یادآور شد و افزود: به جوانانی که در حال حاضر در برخی نقاط شهر اقدام به تکدی گری می کنند توصیه می کنیم که هرچه سریع تر از این کار دست برداشته و به کار درستی روی بیاورند؛ چراکه شهرداری برنامه های جدی برای مقابله با تکدی گری در شهر قم در دستور کار دارد.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی