رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 38 خبر


 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
  • دوشنبه 22 جولای 2019 - 10:11
  • کد خبر : 19942
  • سیاسی
  • چاپ خبر : حضور ۲ دختر دو و میدانی کار قم در مسابقات قهرمانی کشور – پایگاه خبری شهرکریمه | اخبار ایران و جهان

  علی رضایی در گفتگو با خبرنگار شهرکریمه اظهار داشت: رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان در بخش بانوان از امروز دوشنبه آغاز می‌شود و تیم دو و میدانی استان قم با ۲ ورزشکار در این مسابقات حضور خواهد داشت. وی افزود: در رقابت با چهره‌های سرشناس دو و میدانی بانوان کشور […]  علی رضایی در گفتگو با خبرنگار شهرکریمه اظهار داشت: رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی کشور در رده سنی بزرگسالان در بخش بانوان از امروز دوشنبه آغاز می‌شود و تیم دو و میدانی استان قم با ۲ ورزشکار در این مسابقات حضور خواهد داشت.

  وی افزود: در رقابت با چهره‌های سرشناس دو و میدانی بانوان کشور ۲ ورزشکار جوان در اختیار داریم که یکی از آنها چندی پیش در مسابقات جوانان کشور روی سکو رفت و هدف ما ایجاد فرصت گام به گام برای توسعه دو و میدانی بانوان قم با وجود معضل بزرگی به نام عدم وجود پیست در محدوده شهری برای استفاده دختران دو و میدانی کار است.

  رئیس هیئت دو و میدانی استان قم گفت: زهرا صفایی در ماده ۱۰۰ متر با مانع و زهرا رضایی در ماده هفتگانه اعضای تیم دو و میدانی بانوان قم در مسابقات قهرمانی کشور را تشکیل می‌دهند و سرپرستی این تیم بر عهده فاطمه فخار است. مسابقاتی که در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود.

  رضایی بیان داشت: زهرا رضایی استعداد جوان دو و میدانی قم در ماده هفتگانه چند هفته قبل در مسابقات جوانان کشور مدال برنز را به دست آورد و اکنون با تجربه حضور در مسابقات جوانان و برای رقابت با چهره‌های شاخص در بخش بزرگسالان رقابت می‌کند در حالی که در رده نوجوانان در ۴۰۰ با مانع نیز سابقه کسب مدال دارد.

  وی با اشاره وضعیت دو و میدانی استان قم عنوان کرد: با وجود اینکه تعداد ورزشکار ما نسبت به بسیاری از هیئت‌های ورزشی استان قم کم است اما از نظر کیفیت نتیجه گیری و مدال آوری شرایط کاملاً شاخص و آشکار داریم و موفقیت‌های دو و میدانی قم در زمینه حضور روی سکوهای کشوری، حضور در تیم‌های ملی و رقابت‌های معتبر قاره‌ای و بین المللی گویای روزهای درخشان دو و میدانی قم است.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.