×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
حضور 313 خادم در موکب آستان مقدس حضرت معصومه‌(س)

دبیرکل موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: در ایام برپایی موکب آستان مقدس در مسیر پیاده روی نجف تا کربلا، ۳۰۰ خادم به زائران خدمت می‌کنند.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س)، حجت الاسلام جواد بهشتی‌پور با اشاره به اقدامات انجام گرفته در راستای برپایی موکب آستان مقدس گفت: اولین اعزام ۲۸ مهرماه با اعزام ۱۲ کانتینر همراه بود که محموله‌های آن عمده تجهیزات تأمین زیر ساخت‌های موکب بود.

وی افزود: عملیات تأمین زیرساخت و فراهم سازی امکانات اولیه توسط تیم فنی مهندسی آستان مقدس در موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) شروع شده است.

مدیرکل روابط عمومی و تبلیغات آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) با اشاره به فعالیت‌های آتی ستاد درباره موکب آستان مقدس اظهار داشت: ‌در روزهای آینده نیز اقلام فرهنگی، مواد غذایی جهت پذیرایی از زائرین محترم و امکاناتی که مورد نیاز در موکب می‌باشد نیز ارسال خواهد شد.

حجت الاسلام بهشتی‌پور در خصوص چگونگی خدمت رسانی به زائرین گفت: ‌روزانه بین ۳ الی ۵ هزار نفر از زائرین پذیرایی شده و برای ۳ هزار نفر نیز محل اسکان فراهم بوده و سرویس بهداشتی و حمام به تعداد قابل توجهی تامین شده است.

دبیرکل موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) اظهار داشت: ارائه خدمات فرهنگی به زائرین نیز از دیگر برنامه‌های موکب آستان مقدس است که با اعزام تیم‌های تخصصی در این خصوص برنامه‌های مختلفی ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به ارائه خدمات پزشکی در موکب آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه(س) گفت: با همکاری جمعیت هلال احمر استان قم برای ارائه خدمات پزشکی و درمان حدود ۴۰ نفر تیم درمانی متشکل از پزشکان متخصص، ‌عمومی و تیم پرستاری در داراالشفای حضرت فاطمه معصومه(س) مستقر در موکب آستان مقدس خدمات پزشکی ارائه خواهند داد.

حجت الاسلام بهشتی‌پور در پایان اظهار داشت: ‌ ستاد اربعین به ریاست معاون تولیت و متشکل از کمیته‌های مختلف اعم کمیته فرهنگی، ‌خدماتی، اطلاع رسانی و رسانه، ‌حراست، فنی مهندسی، ‌درمانی می‌باشد و تعداد افرادی که قرار است در این موکب در قسمت‌های مختلف خدمات ارائه دهند حدود ۳۰۰ نفر است.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی