×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
حمایت از آیت الله عیسی قاسم واجب است

یکی از مراجع تقلید حمایت از آیت الله عیسی قاسم را واجب دانست و گفت: اگر در بحرین بودم حتما می‌رفتم و (همراه با تحصن کنندگان) در منزل ایشان می‌نشستم.

به گزارش شهرکریمه به نقل از مرکز خبر حوزه، آیت الله العظمی جعفر سبحانی در دیدارجمعی از روحانیون و علمای بحرینی مقیم حوزه علمیه قم که در دفتر این مرجع تقلید برگزار شد، با اشاره به انقلاب این کشور گفت: در بحرین بازگشت به عقب بعد از این همه فداکاری‌ها و جانفشانی‌ها صحیح نیست، بازگشت به عقب حرام است.

وی همچنین تأکید کرد: این انقلاب باید حفظ شود، در قلب‌ها جریان داشته باشد و در جان‌ها و در اجتماعات زنده بماند، اما با تعادل که باعث تخلیه قوا نگردد.

استاد برجسته حوزه در ادامه ضمن تأکید بر حمایت از آیت الله عیسی قاسم گفت: دفاع و حمایت از ایشان واجب است، این عالم  پرچمدار تشیع در بحرین است.

وی اضافه کرد: شیخ عیسی قاسم مایه قوت شیعه و عمودی برای تشیع است، باید حفظ گردد، به هر صورت ممکن باید حفظ گردد.

آیت الله سبحانی تصریح کرد: سلب تابعیت یا بازداشت آیت الله عیسی قاسم باعث آسیب‌های بزرگی است دفاع از شیخ و منزل ایشان امر واجبی است.

وی تصریح کرد: من اگر در بحرین بودم حتما می‌رفتم و در منزل ایشان (همراه با تحصن کنندگان) می‌نشستم.

این مرجع تقلید بیان داشت: سخنان ایشان آرام و از روی تعقل است، اگر حکومت بحرین عقل داشت به سخنان وی عمل می‌نمود، خطابه‌های ایشان بسیار ارزشمند است.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی