رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 38 خبر


 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
  حسن عباسی

  حسن عباسی در همایش «جنگی که نمی‌بینیم» که در صحن صاحب‌الزمان(عج) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شدگفت:حوزه علمیه و دانشگاه باید جوابگوی مردم باشند، باید به‌سراغ مردم رفت و با جدیت با مردم درباره مصرف‌گرایی آنها به صحبت بنشینیم. به گزارش شهرکریمه، حسن عباسی در همایش «جنگی که نمی‌بینیم» که ظهر امروز در صحن صاحب‌الزمان(عج) حرم […]

  حسن عباسی در همایش «جنگی که نمی‌بینیم» که در صحن صاحب‌الزمان(عج) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شدگفت:حوزه علمیه و دانشگاه باید جوابگوی مردم باشند، باید به‌سراغ مردم رفت و با جدیت با مردم درباره مصرف‌گرایی آنها به صحبت بنشینیم.

  به گزارش شهرکریمه، حسن عباسی در همایش «جنگی که نمی‌بینیم» که ظهر امروز در صحن صاحب‌الزمان(عج) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، با بیان “در برخورد با اذهان و افکار عمومی بسیار دولت‌گرا شده‌ایم”، اظهار داشت: توان عظیم مردمی که خود شکل‌دهنده حکومت است نقش اساسی در عرصه حکومت‌داری دارد.

  رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز افزود: آمریکایی‌ها به‌دنبال آن هستند اسلحه را از جبهه مقاومت بگیرند، وقتی که اسلحه را از این جبهه گرفتند اعضای آن را از حالت بسیج‌شدن خارج می‌کنند و کار سوم آنها این است که افراد را به‌صورت تک‌تک به زندگی عادی و روزمره برمی‌گردانند.

  عباسی با ابراز اینکه هسته‌های انقلاب که مدنظر امام خمینی(ره) بود، در منطقه شکل گرفته است، گفت: جنگ هشت ساله دفاع مقدس جنگ عادی بود، اما جنگ تمام‌عیار جنگی است که تمام شئون و ابعاد جامعه را در برمی‌گیرد و به‌گفته مقام معظم رهبری در حال حاضر جنگ تمام‌عیار اقتصادی علیه کشور شروع‌ شده است.

  وی متذکر شد: در این فضای بسیار تکان‌دهنده نتوانسته‌ایم جنگ تمام‌عیار را برای مردم روشن و شفاف کنیم، جنگ اقتصادی دارای شئون مختلفی است، یکی از این شئون جنگ ارزی است، نابود شدن ارزش پولی یک کشور راه دیگر فلج کردن اقتصاد کشور است.

  رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز با اظهار “امروز ذهنیتی که اقتصاددانان ما از پول‌ دارند همان ذهنیت عوام است”، تصریح کرد: دشمن به‌دنبال آن است که انقلاب اسلامی را در جنگ نیمه‌سخت که همان جنگ اقتصادی است، زمین بزند.

  وی با اعلام “امروز در جنگ تمام‌عیار اقتصادی هستیم”، گفت: به‌فرموده مقام معظم رهبری این جنگ جهاد کبیر است، باید توطئه‌ها و طرح‌های دشمن را بشناسیم، اصل و اساس اسلام در این قضیه در خطر است و مردم و مسئولان باید به صحنه بیایند.

  عباسی اضافه کرد: حوزه علمیه و دانشگاه باید جوابگوی مردم باشند، باید به‌سراغ مردم رفت و با جدیت با مردم درباره مصرف‌گرایی آنها به صحبت بنشینیم، نسل جوان ما باید دست از مصرف کالای خارجی بردارند، خود تولیدکنندگان ما باید ببینند مشکل از کجا است، آیا خود تولیدکنندگان ما کالای داخلی را مصرف می‌کنند که اصرار به مصرف کالاهایشان دارند؟ باید کیفیت کالاهای داخلی را بالا ببریم.

  رئیس مرکز بررسی‌های دکترینال امنیت بدون مرز با بیان “اگر می‌خواهیم جوانان ما بیکار نباشند باید استفاده از کالای خارجی را تحریم کرد”، افزود: استان‌های ما باید به‌مثابه یک کشور به واردات و صادرات به استان خود حساس باشند و خودباوری در استفاده از تولیدات داخلی هر استان تقویت شود تا بتوان در حوزه معیشت اسلام را به دنیا معرفی کرد.

  منبع:تسنیم

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.