×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خبری از بارش باران در قم نیست

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم گفت: طی روزهای آتی بارش در استان نخواهیم داشت و این وضعیت قطعاً تا پایان مهر ماه ادامه خواهد داشت.

محمدرضا قاضی با اشاره به وضعیت آب‌وهوای استان قم طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز، فردا و روز شنبه هوای صاف و آفتابی را برای استان پیش‌بینی می‌کنیم، اما از اواسط هفته آینده کاهش دما در استان شروع می‌شود.

وی ادامه داد: دمای امروز 32 درجه است، اما دمای هوای استان طی روزهای جمعه و شنبه 30 و 31 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. البته دما در برخی از مناطق استان کمتر هم خواهد بود، به‌عنوان‌مثال دمای هوا طی روزهای آتی در مناطق جنوبی و غربی استان همچون روستاهای بخش کهک حدود 4 تا 5 درجه کمتر از شهر قم است.

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم در خصوص وزش باد در استان قم تصریح کرد: امروز سرعت وزش باد در استان حدود 25 تا 35 کیلومتر بر ساعت بود، اما در روز شنبه شاهد وزش باد شدید در استان خواهیم بود و سرعت باد در در آن روز بین 45 تا 60 کیلومتر است.

رئیس اداره پیش‌بینی و تحقیقات اداره کل هواشناسی استان قم با اشاره به وضعیت بارش در این استان اظهار کرد: طی روزهای آتی بارش در استان نخواهیم داشت و این وضعیت قطعاً تا پایان مهر ماه ادامه خواهد داشت، همچنین پدیده گردوغبار را هم طی روزهای آتی در استان قم نخواهیم داشت.

منبع:فارس

 

true
برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی