×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خدمت به مردم بهترین کارهاست

آیت الله سیدموسی شبیری زنجانی از مراجع عظام تقلید در دیدار با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: خدماتی که شما انجام می دهید عبادت است.

به گزارش شهرکریمه، آیت الله شبیری زنجانی در این دیدار ضمن قدردانی از زحمات خدمتگزاران در وزارت بهداشت و به ویژه وزیر بهداشت گفت: خدمت به مردم بهترین کارها است و قدر این نعمت را بدانید.
وی از خدمات دکتر قاضی زاده هاشمی قدردانی کرد و افزود: خدمت به مردم بهترین نباید دست کم گرفته شود و همواره بکوشید تا به مردم خدمات رسانی کنید.
در این دیدار وزیر بهداشت نیز گزارشی از روند اجرای طرح تحول نظام سلامت ارائه کرد و با اشاره به راه اندازی بیمارستان فرقانی گفت: این بیمارستان یکی از خدمات گسترده ای بود که در قم ارائه شد و با راه اندازی آن شاهد حضور و استقبال گسترده مردم در آن هستیم.
سیدحسن قاضی زاده هاشمی ادامه داد: موفق شدیم این بیمارستان را پس از گذشت 20 سال، در این دولت به اتمام برسانیم که یکی از بیمارستان های جنرال و مجهز کشور است.
همچنین در این دیدار رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: به لطف خداوند قرار است احداث بیمارستان شهدای نیروگاه را نیز در آینده نزدیک به اتمام رسانده که با افتتاح آن مشکلات مردم منطقه نیروگاه رفع خواهد شد.
دکتر ابوالفضل ایرانی خواه افزود: علاوه بر این، بیمارستان 220 تختخوابی امیرالمومنین(ع) نیز ظرف مدت سه تا چهار ماه آینده تکمیل می شود که توسط مرحوم آیت الله خوانساری احداث و توسط دولت تجهیز خواهد شد.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی