×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
خلق حماسه ۹ دی در سایه درایت فرمانده معظم کل قوا و هوشیاری مردم/ آمادگی ناجا برای تامین امنیت انتخابات

فرمانده نیروی انتظامی گفت: مردم ایران در ۹ دی با حماسه‌ای که آفریدند، نشان دادند به خوبی حق را از باطل می‌شناسند و ما باید همواره مراتب ارادت خودمان را به ارزش‌ها و اصول انقلاب حفظ کنیم.

به گزارش شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین اشتری در مراسم اختتامیه دهمین دوره بصیرت ویژه فرماندهان و مدیران عالی ناجا در مرکز فرهنگی تربیتی و آموزشی عمار در قم، اظهار کرد: برگزاری این دوره‌ها برکات زیادی برای ناجا به همراه دارد البته باید داده و تنوع دوره‌های بصیرت را بیشتر کنیم.

وی با اشاره به حساسیت ماموریت‌های نیروی انتظامی گفت: در هیچ جایی حساسیت به این گستردگی و تنوع ماموریت وجود ندارد، بر این اساس آسیب‌های خاص خودمان را داریم که برای مصون ماندن از هجمه‌ها باید مباحث اعتقادی کارکنان این نیرو تقویت شود.

اشتری با بیان اینکه در پلیسی که ایمان قوی و بصیرت کافی وجود دارد، نمی‌توان رسوخ کرد، تصریح کرد: افرادی هستند که هیچ مشکل مالی ندارند اما به خطا می‌روند، چون بنیه‌های دینی و اعتقادیشان تقویت نشده است.

فرمانده ناجا افزود: از بالا‌ترین تا پایین‌ترین رده در ناجا باید اهتمام ویژه‌ای به برگزاری دوره‌های اعتقادی داشته باشد و این مهم در یگان‌ها باید با دعوت از اساتید خبره، تقویت شود.

وی سپس به حماسه 9 دی اشاره و تصریح کرد: مردم ایران در 9 دی با حماسه‌ای که آفریدند نشان دادند به خوبی حق را از باطل می‌شناسند و ما باید همواره مراتب ارادت خودمان را به ارزش‌ها و اصول انقلاب حفظ کنیم.

اشتری با بیان اینکه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در فتنه 88 فرمودند «فضا غبارآلود و تشخیص حق مشکل شده؛ کسانی که بصیرت داشتند، درست انتخاب کردند»، تصریح کرد: انتخاباتی که بالا‌ترین درصد شرکت مردم را داشت و می‌توانست برای ما اقتداری در دنیا باشد، موضوع تقلب در آن مطرح شد که با درایت رهبر معظم انقلاب و هوشیاری مردم از این مرحله عبور کردیم، بنابراین 9 دی را گرامی می‌داریم.

وی افزود: این انتخابات غیر از ضرر‌ها، برکاتی نیز به همراه داشت و آن این بود که بیداری و رشد سیاسی مردم ارتقاء پیدا کرد به گونه‌ای که دشمنان و در راس آن، آمریکا و انگلیس را بهتر شناختند.

فرمانده ناجا سپس به اهمیت فضای مجازی و دغدغه‌های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در این خصوص اشاره کرد.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به ضرورت اهمیت موضوعات اعتیاد، طلاق، حاشیه‌نشینی و بحث‌های امنیت عمومی تاکید خاص دارند، افزود: در سال جاری با تلاش مشاوران و مددکاران در ناجا 70 درصد پرونده‌ها به صلح و سازش منجر شده است.

اشتری در ادامه به انتخابات سال آینده اشاره کرد و گفت: ماموریت تامین امنیت و حضور در پای صندوق‌ها قبل، حین و بعد از انتخابات بر عهده نیروی انتظامی است و ما باید آمادگی لازم را داشته باشیم.

وی ضمن تاکید بر ارتقا تعاملات با سایر دستگاه‌ها تصریح کرد: تعاملات ناجا با دستگاه‌های دولتی و غیر دولتی خوب است و این مهم باید تقویت شود.

اشتری بهبود وضعیت معیشت کارکنان را یکی از دغدغه‌های خود عنوان کرد و گفت: طی جلساتی که با دولت در این راستا داشته‌ایم، گام‌های خوبی برداشته شده است.

 

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی