×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
دیدار مدیرکل جهاد کشاورزی قم با مردم

در راستای اجرای طرح «رقابت در خدمت»، رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم  با حضور در نماز جمعه قم با مردم دیدار چهره به چهره خواهند داشت و به سؤالات آنان پاسخ می‌گویند.

به گزارش شهرکریمه به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان قم، علی قاسمی ورجانی اظهار کرد: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با مسؤولان ستاد نماز جمعه قم، اجرای «طرح رقابت در خدمت» در راستای منشور حقوق شهروندی و با هدف فراهم کردن ساز و کارهای ارتباط مستقیم و بی واسطه مردم با مسؤولان و آگاهی از مشکلات و مطالبات عمومی در بخش های مختلف، به عنوان رهنمود مورد تاکید رهبر معظم انقلاب و اولویت مهم دولت، در قم به اجرا گذاشته شده است.

مدیرکل روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی قم اظهار کرد: در قالب این طرح، روزهای جمعه هر هفته و طی ساعت مقرر از ۱۰ الی ۱۱ صبح، مدیر یکی از ادارات و دستگاه‌های دولتی استان به اتفاق معاونین و کارشناسان مربوطه، در محل برگزاری نماز جمعه قم (مصلی قدس) مستقر شده و ضمن تبیین گزارش سازمان از تریبون نماز جمعه، دیداری چهره به چهره و صمیمی با مردم خواهند داشت.

وی تصریح کرد: در همین راستا رئیس، معاونان و کارشناسان سازمان جهاد کشاورزی استان قم امروز از ساعت ۱۰ الی ۱۱ در محل مصلی قدس آماده پاسخگویی به سوالات مردم خواهند بود.

 

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی