رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 28 January

  به گزارش خبرنگار شهرکریمه، بهرام سرمست قبل از ظهر شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: قم از نظر دربرگیری فضاهای آموزشی با مشکل مواجه است که ورود خیرین مدرسه‌ساز بخش مهمی از نیازهای آموزشی را بهبود داده است. وی با بیان […]  به گزارش خبرنگار شهرکریمه، بهرام سرمست قبل از ظهر شنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش استان قم که در سالن امام جواد(ع) استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: قم از نظر دربرگیری فضاهای آموزشی با مشکل مواجه است که ورود خیرین مدرسه‌ساز بخش مهمی از نیازهای آموزشی را بهبود داده است.

  وی با بیان اینکه طبق مصوبه‌ شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان قم برای افزایش فضاهای آموزشی ۹ محل جدید در نقاط هدف پیش‌بینی شده است، گفت: جانمایی واگذاری ۶ قطعه زمین برای احداث مدرسه در قم نهایی شده و تا پایان هفته باید ۳ مورد باقی‌مانده نیز مشخص شود.

  استاندار قم تأکید کرد: آموزش و پرورش باید نسبت به افزایش روحیه مسئولیت‌پذیری دانش آموزان اهتمام بیشتری داشته باشد و به سوی مسئله محوری و کاربردی شدن تحقیقات و اطلاع بخشی در بین دانش آموزان قدم بردارد.

  وی افزود: با وجود مشکل و کمبود فضاهای آموزشی و با مسئولیت‌پذیری مجموعه معلمان استان وضعیت قم در رابطه با ورود به دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی رضایت‌بخش است و آموزش و پرورش در اجرای برنامه‌های فوق العاده خود باید وضعیت اقتصادی خانواده‌های کم برخوردار را در نظر داشته باشد.

  سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به افزایش قیمت بنزین در کشور، گفت: بعد از اصلاح قیمت سوخت سازمان تاکسیرانی شهرداری قم با اقدامات مطلوبی مانع بروز مشکلات در استان شد.

  گفتنی است؛ در استان قم ۶۶۵ مدرسه با ۶ هزار و ۷۸۳ کلاس درس فعالیت دارند.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.