×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
سردار مجتبایی:بيوتروريسم يکي از جنگ هاي مدرن و کم هزينه است

فرمانده انتظامي استان گفت: موضوع بيوتروريسم يکي از جنگ هاي نسبتاً مدرن در دنيا است، کم هزينه تر و بي سروصداتر از ساير جنگ ها و تهديدات بوده و عليه کشورهاي مختلف و مستقل مورد استفاده قرار مي گيرد.

به گزارش شهرکریمه،فرمانده انتظامي استان از اجراي رزمايش مقابله با بيوتروريسم با همکاري بيش از هفت دستگاه امنيتي،امدادي با ظرفيت بيش از 500 نفر براي اولين بار در سطح استان خبر داد.

سردار ” کاظم مجتبايي” اظهار داشت: رزمايش بيوتروريسم براي اولين بار در سطح استان با همت و همکاري مشترک پليس و دستگاه هاي امدادي و  مديريت عالي استانداري برگزار شد.

وي افزود:  در اين رزمايش، بيش از هفت دستگاه امنيتي و امدادي با ظرفيت بيش از 500 نفر به اجراي اين رزمايش مي پردازند که اهداف بسيار مهمي هم دارد.

سردار مجتبايي اضافه کرد: مي دانيم که جنگ هاي دشمن ديگر فقط در جنگ هاي کلاسيک و متقابل خلاصه نمي شود، بلکه همواره به دنبال رويه ها و جنگ هايي است که بتواند با کم ترين هزينه، بيشترين تهديد و آسيب را به کشورها ما وارد سازند.

فرمانده انتظامي استان گفت: ايجاد آمادگي در سطح استان و کشور يک ضرورت است که دستگاه هاي امنيتي ،انتظامي و هم امدادي در برابر اين گونه تهديدها بايد هوشيار باشند و در واقع يک بازآوري است که توان دستگاه هاي امدادي و انتظامي، سنجش و تثبيت مي شوند.

سردار مجتبايي ابراز داشت:  منشور تعاملي، توان و قدرت دستگاه هاي هدف، که در اين رزمايش حضور دارند مي تواند دوباره تجربه شده و يک هماهنگي، و تعامل و ارتباط قوي تري براي مقابله با اين گونه تهديدات بوجود آيد، در هر حال اين رزمايش که براي اولين بار در سطح استان برگزار مي شود بايد بتواند تمامي دستگاه هاي امنيتي ، انتظامي و امدادي را در برابر چنين پديده هايي آماده تر نگهدارد تا بتوانند بخوبي مقابله کنند.

استاندار قم نيز در حاشيه اين رزمايش گفت: کشور و ملت ما روز به روز با پيچيدگي هاي حرکاتي که دشمنان عليه منابع ما به کار مي برند، روبرو است که يکي از آنها تهديد بيوتروريسم است.

مهندس ” مهدي صادقي” افزود: اين رزمايش براي آماده سازي در جهت پيشگيري ، مقابله در برابر حوادث و حملات ناگهاني دشمن است و خوشبختانه به نظر مي رسد اقدام بسيار خوبي در اين راستا انجام شده است، بنابراين بايستي هميشه آمادگي خود را حفظ کنيم و براي هر گونه تهديد آماده باشيم.

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی