رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 17 خبر


 • چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 19 June

  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت سیم و کابل و تجهیزات از کارخانه بزرگ تولید پروفیل در شهرک شکوهیه قم به ارزش ۲۰ میلیارد ریال، تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای رسیدگی به پرونده مذکور تشکیل شد. وی خاطرنشان […]  به گزارش پایگاه خبری شهرکریمه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: در پی وقوع سرقت سیم و کابل و تجهیزات از کارخانه بزرگ تولید پروفیل در شهرک شکوهیه قم به ارزش ۲۰ میلیارد ریال، تیمی ویژه از کارآگاهان پلیس آگاهی استان برای رسیدگی به پرونده مذکور تشکیل شد.

  وی خاطرنشان کرد: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی یکی از سارقان سابقه دار شناسایی، دستگیر و طی تحقیقات صورت گرفته به همدستی ۲ تن دیگر در این رابطه اعتراف کرد.

  فرمانده انتظامی استان قم تصریح کرد: با دستگیری همدستان متهم، ۳ نفر مال‌خر نیز در ارتباط با این پرونده، شناسایی و دستگیر شدند.

  وی اظهار داشت: متهمان در تحقیقات مأموران پلیس آگاهی به بزه انتسابی اعتراف و پس از تحویل به مرجع قضائی استان با صدور قرار قانونی روانه زندان شدند.

  کشف ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه اتوبوس در قم

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم از کشف ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه اتوبوس در قم خبر داد.

  سرهنگ احمد کرمی اظهار داشت: در پی خبر اعلام سازمان بازرسی مبنی بر سوخت‌گیری یک دستگاه اتوبوس دارای باک اضافه از یکی از جایگاه‌های سوخت در اتوبان قم – تهران موضوع در دستور کار مأموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی استان قم گرفت.

  رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قم گفت: در ادامه پس از هماهنگی قضائی، خودرو مذکور در محور مواصلاتی استان شناسایی و توقیف شد.

  سرهنگ کرمی با اشاره به بازرسی از اتوبوس و کشف ۱۵ عدد کارت سوخت مربوط به انواع خودرو سنگین، افزود: راننده خودرو اذعان داشت کارت سوخت را از آشنایان تهیه کرده و سوخت را به شرکت‌های راهسازی فروخته است، سپس با هماهنگی قضائی کارت‌های سوخت برای بررسی به شرکت ملی پخش تحویل شده و اتوبوس نیز به انبار شرکت ملی پخش گسیل منتقل شد و کارشناسان پس از تخلیه گازوئیل قاچاق، مقدار آن را ۲ هزار و ۲۰۰ لیتر اعلام کردند.

  رئیس پلیس آگاهی استان قم گفت: سرانجام با فک باک اضافه اتوبوس و تحویل به نماینده سازمان تملیکی، متهم نیز به همراه پرونده متشکله تحویل مرجع قضائی استان شد.

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.