×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
سوگواری خادمان حرم مطهر بانوی شهرکریمه برگزار شد

ام القرای جهان تشیع در سالروز وفات کریمه اهل بیت(س) یکپارچه در عزا و ماتم است، زائران و شیفتگان این بانوی بزرگوار خود را از نقاط دور و نزدیک به حرم دختر موسی بن جعفر(ع) رسانده‌اند تا در غم از دست دادن این بانوی بزرگوار بر سر و سینه خود بزنند.

به گزارش شهرکریمه کوچه پس کوچه شهر با افراشتن پرچم‌های مشکی سیاهپوش شده و عزاداران با چشم‌های اشکبار و شرکت در مراسم عزاداری ارادت خود را به خاندان عصمت و طهارت(ع) نشان می‌دهند.

امروز صبح نیز دسته عزاداری خادمان و عاشقان بانوی کرامت(س) از ساعت 9:30 از بیت‌النور محل عبادت کریمه اهل بیت(س) به سمت حرم حضرت معصومه(س) حرکت کرد و عزاداران با سینه‌زنی در غم وفات حضرت معصومه(س) گریستند و این مصیبت و غم را به حضرت ولی عصر(عج) تسلیت گفتند.

اقشار مختلف مردم با عزاداری این دسته‌ها را همراهی کردند و برای نشان دادن محبت به خاندان اهل بیت(ع) به حرم حضرت معصومه(س) وارد شدند.

مسجد جمکران نیز که همواره مورد توجه زائران بوده به این مناسبت با برپایی مجالس عزاداری و نوحه‌سرایی حال و هوای عزا و ماتم دارد، مجالس عزاداری بیوت مراجع تقلید نیز به مناسبت سالروز وفات خواهر علی بن موسی الرضا(ع) برپا است.

 

true
false
false
false

false
قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبریطراحی سایتپوسته وردپرسکلکسیون طراحی