رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 8 خبر


 • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
 • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
 • 2020 Thursday 22 October
  آخرین مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 5 مهر ماه

  آخرین مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 5 مهر ماه به گزارش شهرکریمه ابوالفضل صادقی امروز با اشاره به شرایط در نظر گرفته شده برای بیمه قالیبافان اظهار کرد: اکنون قالیبافان گروه سنی 16 تا زیر 50 سال می‌توانند بیمه شوند و بر اساس ضوابط تعیین شده یک سال هزینه بیمه را دولت پرداخت می‌کند. […]


  آخرین مهلت ثبت نام بیمه قالیبافان تا 5 مهر ماه

  به گزارش شهرکریمه ابوالفضل صادقی امروز با اشاره به شرایط در نظر گرفته شده برای بیمه قالیبافان اظهار کرد: اکنون قالیبافان گروه سنی 16 تا زیر 50 سال می‌توانند بیمه شوند و بر اساس ضوابط تعیین شده یک سال هزینه بیمه را دولت پرداخت می‌کند.
  وی از پایان مهلت ثبت نام متقاضیان تا پنجم مهر ماه خبر داد و افزود: متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر از ساعت 8 تا 14 به آدرس خیابان باجک کوچه شماره سه، اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش مراجعه کنند. ارائه کارت ملی، شناسنامه، یک قطعه عکس و کارت عضویت از اتحادیه در هنگام ثبت‌نام ضروری است.
  رئیس اتحادیه بافندگان، تولید و فروش فرش استان قم با بیان اینکه 13 کارگاه غیر متمرکز و 8 کارگاه متمرکز قالیبافی در استان قم وجود دارد، گفت: 40 هزار نفر قالیباف در استان قم وجود دارد که از این تعداد 6 هزار نفر بیمه تأمین اجتماعی هستند.
  وی به مشکلات قالیبافان اشاره کرد و افزود: قالیبافان به دریافت تسهیلات برای خرید مواد اولیه و وام کم‌بهره با درصد پایین نیازمند هستند.
  صادقی با اشاره به مزایای بیمه قالیبافان گفت: مستمری پیری، از کارافتادگی کلی در اثر حادثه ناشی از کار، از کارافتادگی کلی غیر ناشی از کار و برخورداری بازماندگان تحت تکفل بیمه شده متوفی از جمله مزایای این بیمه محسوب می‌شود.
  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.  جشنواره رسانه ای شهر ما
  جشنواره رسانه ای شهر ما