رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


 • دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
 • الإثنين ۲ ربيع أول ۱۴۴۲
 • 2020 Monday 19 October
  آزمون ورودی جامعة الزهرا(ع) به ۲۹ فروردین ۹۹ موکول شد

  آزمون ورودی جامعه الزهرا(ع) به ۲۹ فروردین ۹۹ موکول شد به گزارش شهرکریمه اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیها السلام اطلاعیه‌ای در خصوص تغییر برگزاری آزمون ورودی سال تحصیلی 1400ــ1399 منتشر کرد. در این اطلاعیه آمده است: «به‌اطلاع داوطلبان آزمون ورودی سال تحصیلی 1400ــ1399 در تمامی سطوح می‌رساند با هدف پیشگیری از مشکلات مرتبط […]


  آزمون ورودی جامعه الزهرا(ع) به ۲۹ فروردین ۹۹ موکول شد

  به گزارش شهرکریمه اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا علیها السلام اطلاعیه‌ای در خصوص تغییر برگزاری آزمون ورودی سال تحصیلی 1400ــ1399 منتشر کرد.

  در این اطلاعیه آمده است:

  «به‌اطلاع داوطلبان آزمون ورودی سال تحصیلی 1400ــ1399 در تمامی سطوح می‌رساند با هدف پیشگیری از مشکلات مرتبط با شیوع ویروس کرونا در کشور و حفظ سلامتی داوطلبان، آزمون 9 اسفند 1398، که قرار بود در کل کشور برگزار شود لغو و به تاریخ 29 فروردین 1399 موکول شد. داوطلبان می‌توانند از تاریخ 23 فروردین با مراجعه به سامانه پذیرش نسبت به اخذ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

  گفتنی است، پیش از این قرار بود جمعه نهم اسفندماه آزمون ورودی جامعه الزهرا برگزار شود که به‌دلیل شرایط پیش‌آمده و هشدار مقامات کشوری، استانی و مدیران قم، آزمون لغو و به سال آینده موکول شد.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.  جشنواره رسانه ای شهر ما
  جشنواره رسانه ای شهر ما