به گزارش شهرکریمه سامانه نوبت دهی قضایی از روز پنجشنبه مورخ یکم آبان ماه 1399 در شعب اجرای احکام مدنی دادگستری استان قم شروع به کار کرده است. براساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان قم، با بهره‌برداری از این سامانه اصحاب دعوا، وکلا و کارشناسان محترم جهت مراجعه به شعب اجرای احکام مدنی دادگستری استان […]


به گزارش شهرکریمه سامانه نوبت دهی قضایی از روز پنجشنبه مورخ یکم آبان ماه 1399 در شعب اجرای احکام مدنی دادگستری استان قم شروع به کار کرده است.

براساس اعلام روابط عمومی دادگستری استان قم، با بهره‌برداری از این سامانه اصحاب دعوا، وکلا و کارشناسان محترم جهت مراجعه به شعب اجرای احکام مدنی دادگستری استان قم، ابتدا از طریق وب سایت عدل ایران به نشانی www.adliran.ir  نسبت به اخذ نوبت مطابق فیلم آموزشی اقدام کرده و سپس در زمان تایید شده، به شعبه مراجعه می‌کنند.

این سامانه سبب کم شدن مراجعات اصحاب دعوا، وکلا و کارشناسان قضایی شده و از سوی دیگر گام دیگری در تحقق دادرسی الکترونیک در قوه قضاییه است.

استان قم در استفاده از فناوری های جدید از جمله دادرسی الکترونیک همواره پیشگام بوده است و با راه اندازی این سامانه، پروتکل‌های مقابله با کرونا نیز بهتر رعایت خواهند شد.

انتهای پیام / ۱۰۵