رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
  • الإثنين ۵ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 30 March
  • چهارشنبه 25 مارس 2020 - 10:15
  • کد خبر : 28963
  • خبر ویژه
  • چاپ خبر : شهرکریمه – آمادگی ۶ فروشگاه در قم برای عرضه اینترنتی/ با ۵۲۸ تخلف برخورد شد
آمادگی ۶ فروشگاه در قم برای عرضه اینترنتی/ با ۵۲۸ تخلف برخورد شد

آمادگی ۶ فروشگاه در قم برای عرضه اینترنتی/ با ۵۲۸ تخلف برخورد شد به گزارش شهرکریمه مرتضی حیدری عصر سه‌شنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات مدیریت بحران قم که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: در ایام عید و در جریان بحران کرونا در زمینه ارزاق ۵ هزار و […]


آمادگی ۶ فروشگاه در قم برای عرضه اینترنتی/ با ۵۲۸ تخلف برخورد شد

به گزارش شهرکریمه مرتضی حیدری عصر سه‌شنبه در جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات مدیریت بحران قم که در سالن کرامت استانداری قم برگزار شد، اظهار داشت: در ایام عید و در جریان بحران کرونا در زمینه ارزاق ۵ هزار و ۱۳۱ مورد بازرسی از مغازه و فروشگاه‌های عرضه کالا صورت گرفت که در این زمینه ۵۲۸ مورد تخلف بررسی و با آن‌ها برخورد شده است.

وی ارزش کالاهای توقیف شده را ۲۵ میلیارد ریال اعلام کرد و گفت: شرح وظایف بازرسی مشخص شده که مهم‌ترین آن توجه به معیشت مردم، تهیه ارزاق ضروری، تأمین ماسک و اقلام مورد نیاز بهداشتی و شناسایی آسیب‌ها و نواقص دستگاه‌های اجرایی است.

فرماندار قم افزود: در زمینه فروش اینترنتی روزهای نخست شیوع ویروس‌کرونا، ۳ فروشگاه به صورت داوطلب اعلام آمادگی کردند که فروش محصولات خود را به صورت اینترنتی به دست مشتریان برسانند و امروز این تعداد به ۶ فروشگاه رسیده است.

وی افزود: با توجه به برنامه‌ریزی صورت گرفته قرار شده است که صداوسیما این فروشگاه‌ها را تبلیغ کند و دستورالعمل این موضوع در سطح ملی مورد تأکید قرار گرفت و اگر این اقدام عملی شود تعداد فروشگاه‌ها بیشتر می‌شود.

حیدری بیان کرد: اداره بهداشت از فروشگاه‌هایی که به صورت اینترنتی محصولات خود را عرضه می‌کنند بازدید کرده است، نوع فعالیت عرضه کالا و نوع برخورد با مشتری نیز دستورالعمل وزارت بهداشت است.

انتهای پیام / 137

اخبار مرتبط

نظرات

Comments are closed.