رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


 • جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
 • الجمعة ۰ صفر ۱۴۴۲
 • 2020 Friday 18 September
  آیت‌الله نوری‌همدانی: حضور در انتخابات بر همه مردم واجب است‌

  آیت‌الله نوری‌همدانی: حضور در انتخابات بر همه مردم واجب است‌ به گزارش شهرکریمه آیت‌الله حسین نوری همدانی دقاقی پیش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری قم شرکت کردند و رأی خود را به صندوق سیار شماره 562 انداختند. وی سپس در سخنانی اظهار داشت: حفظ نظام از اوجب واجبات […]


  آیت‌الله نوری‌همدانی: حضور در انتخابات بر همه مردم واجب است‌

  به گزارش شهرکریمه آیت‌الله حسین نوری همدانی دقاقی پیش در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری قم شرکت کردند و رأی خود را به صندوق سیار شماره 562 انداختند.

  وی سپس در سخنانی اظهار داشت: حفظ نظام از اوجب واجبات است و انتخابات مظهر مردم‌سالاری دینی است و این مملکت، مملکت امام زمان(عج) است و هر کس که به امام زمان(ع) علاقه و ایمان دارد باید در انتخابات شرکت کند.

  مرجع تقلید شیعیان اظهار داشت: الحمدالله امروز نظامی اسلامی در ایران اسلامی مستقر است که در اوج اقتدار و عظمت قرار دارد و بر پایه مردم‌سالاری دینی است.

  وی ادامه داد: مردم متدین ایران امتحان‌های بزرگی را پشت سر گذاشتند و امروز باید پای صندوق‌های رأی حضور پیدا کنند و رأی بدهند، ما وظیفه‌داریم این نظام اسلامی، دینی و مردمی را تا ظهور امام عصر(عج) حفظ و حراست کنیم.

  آیت‌الله نوری همدانی تأکید کرد: بر همه مردم لازم است که در دادن رأی شرکت داشته باشند و کشور خود را تقویت کنند.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.  جشنواره رسانه ای شهر ما
  جشنواره رسانه ای شهر ما