رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 18 خبر


 • چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 19 June
  اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال در جوار مزار شهدای مدافع حرم

  اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال در جوار مزار شهدای مدافع حرم به گزارش شهرکریمه عبدالحمید وکیلی امروز با اشاره به تدابیر سازمان آرامستان‌های شهرداری قم برای اجرای برنامه‌های ویژه در لحظه تحویل سال ۹۸ اظهار کرد: آرامستان بهشت معصومه(س) بر خود می بالد که میزبان ۴۱۸ پیکر مطهر از شهدای مدافع حرم، گمنام،  انقلاب است. وی […]


  اجرای ویژه‌برنامه تحویل سال در جوار مزار شهدای مدافع حرم

  به گزارش شهرکریمه عبدالحمید وکیلی امروز با اشاره به تدابیر سازمان آرامستان‌های شهرداری قم برای اجرای برنامه‌های ویژه در لحظه تحویل سال ۹۸ اظهار کرد: آرامستان بهشت معصومه(س) بر خود می بالد که میزبان ۴۱۸ پیکر مطهر از شهدای مدافع حرم، گمنام،  انقلاب است.

  وی بیان کرد: با توجه به تقارن ولادت با سعادت مولی الموحدین حضرت علی بن ابی طالب علیه السلام با عید باستانی به همین سبب بر طبق سنوات گذشته مراسم پر فیض تحویل سال جدید در کنار مزار شریف شهداء در گلزار شهدای سازمان بهشت معصومه سلام الله علیها برگزار می‌شود.

  مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری قم ضمن دعوت از شهروندان و خانواده‌های شهدای مدافع حرم برای حضور بر سر مزار این شهدا در لحظه تحویل سال جدید تصریح کرد: شروع مراسم تحویل سال از ساعت ۲۰ در سالن اجتماعات شهید خزعلی بهشت معصومه سلام الله علیها با اجرای برنامه های متنوع از جمله مولودی خوانی و سرود و سخنرانی و… است.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.