رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • الأحد ۱۷ رمضان ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 10 May
  تولیدات نرم‌افزاری تلفن همراه رشد ۳ برابری داشته است

  تولیدات نرم‌افزاری تلفن همراه رشد ۳ برابری داشته است به گزارش شهرکریمه سید حسن‌ هانی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد،اظهار داشت: یکی از پیامدهای پر تشنج جامعه بحث فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است. وی با بیان اینکه حمایت از پیام رسان‌های داخلی شده اما […]


  تولیدات نرم‌افزاری تلفن همراه رشد ۳ برابری داشته است

  به گزارش شهرکریمه سید حسن‌ هانی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه که در مصلی قدس برگزار شد،اظهار داشت: یکی از پیامدهای پر تشنج جامعه بحث فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی است.

  وی با بیان اینکه حمایت از پیام رسان‌های داخلی شده اما در حوزه محتوا چالش داریم،افزود: فضای مجازی اگر در دست دشمن باشد به ما ضربه زده و اگر در دست دوست باشد ارتقای امکانات را شاهد خواهیم بود.

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم بیان کرد: یکی از چالش‌ها مساله اشتغال است که یکی از نیازها برای فعال کردن اشتغال فراهم کردن بستر کسب و کار در حوزه فناوری اطلاعات است.

  هانی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه اشتغال اضافه کرد: بیش از 200 هزار شغل در این حوزه ایجاد شده اما جای کار بیشتر وجود دارد.

  وی گفت: سال گذشته بیش از 2 میلیارد تراکنش بانکی در فضای ارتباطات را پشتیبانی کردیم که این کار سبب کاهش هزینه‌ها خواهد شد.

  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان قم ادامه داد:تمام شبکه‌های کشور امکانات نسل چهار را دارا هستند که بستر خوبی برا کسب و کار است.

  هانی با اشاره به رشد سه برابری تولیدات نرم افزاری تلفن همراه خاطرنشان کرد: با توجه به رشد گوشی‌های همراه این نرم افزارها می‌توانند نیازهای مردم را رفع کنند.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.