رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 15 خبر


 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 28 January
  دمای قم به 15 درجه می‌رسد

  دمای قم به 15 درجه می‌رسد به گزارش شهرکریمه محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار باران در ارتفاعات برف و وزش باد نسبتا شدید است. وی با بیان اینکه امروز […]


  دمای قم به 15 درجه می‌رسد

  به گزارش شهرکریمه محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان نیمه ابری تا ابری در برخی ساعات رگبار باران در ارتفاعات برف و وزش باد نسبتا شدید است.

  وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم پنج درجه و 13 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم شمالی و با حداکثر سرعت 55 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

  رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 45 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم سه درجه و 15 درجه است، فردا آب و هوای استان کمی تا قسمتی ابری در برخی ساعات وزش باد است.

  قاضی با بیان اینکه در روز سه شنبه آسمان استان قم کمی ابری به تدریج افزایش ابر است، گفت: در این روز در برخی ساعات شاهد وزش باد در استان خواهیم بود.

  وی ادامه داد: در روز سه شنبه هفته آینده جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 35 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان صفر درجه و 13 درجه خواهد بود.

  رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب پنج درجه و 11 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 14 کیلومتر بر ساعت با جهت جنوب شرقی در این شهر بودیم.

  قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرم ترین نقطه استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با یک درجه و منطقه کوه سفید با 12 درجه بود.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.