رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۸
 • الأحد ۹ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Sunday 11 August
  دمای قم به 41 درجه می‌رسد

  دمای قم به 41 درجه می‌رسد به گزارش شهرکریمه محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است. وی با […]


  دمای قم به 41 درجه می‌رسد

  به گزارش شهرکریمه محمدرضا قاضی امروز با اشاره به‌ پیش‌ بینی وضعیت آب‌ و هوای استان طی روزهای آتی اظهار کرد: امروز آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

  وی با بیان اینکه امروز حداقل و حداکثر دمای قم 22 درجه و 38 درجه است، ادامه داد : امروز جهت وزش باد در قم غربی و با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود.

  رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: براساس پیش بینی فردا جهت وزش باد در استان غربی و با حداکثر سرعت 65 کیلومتر بر ساعت خواهد بود، حداقل و حداکثر دما در قم 20 درجه و 38 درجه است، فردا آب و هوای استان صاف از بعد از ظهر افزایش ابر، در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی است.

  قاضی با بیان اینکه در روز چهارشنبه آسمان استان قم صاف است، گفت: در این روز از بعد از ظهر شاهد افزایش ابر و در برخی مناطق رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی خواهیم بود.

  وی ادامه داد: در روز چهارشنبه جهت وزش باد در استان قم شرقی و با حداکثر 65 کیلومتر بر ساعت است، در این روز حداقل و حداکثر دمای استان 21 درجه و 41 درجه خواهد بود.

  رئیس اداره پیش ‌بینی و تحقیقات اداره‌ کل هواشناسی استان قم افزود: در 24 ساعت گذشته کمترین و بیشترین دمای ثبت شده در شهر قم به ترتیب 22 درجه و 41 درجه بود، همچنین در این مدت شاهد وزش باد با سرعت 40 کیلومتر بر ساعت با جهت شمال غربی در این شهر بودیم.

  قاضی خاطرنشان کرد: در 24 ساعت گذشته سردترین و گرمترین نقاط استان قم به ترتیب منطقه دستجرد با 18 درجه و منطقه جمکران با 41 درجه بود.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.