رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۸ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Tuesday 8 October
  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از عکاس قمی عیادت کرد

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از عکاس قمی عیادت کرد به گزارش شهرکریمه حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از محمدرضا جباری عکاس خبری استان عیادت کرد. نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با ابراز تأسف از حادثه‌ پیش‌ آمده برای عکاس قمی اظهار […]


  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس از عکاس قمی عیادت کرد

  به گزارش شهرکریمه حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از محمدرضا جباری عکاس خبری استان عیادت کرد.

  نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در این دیدار با ابراز تأسف از حادثه‌ پیش‌ آمده برای عکاس قمی اظهار داشت: وقتی شنیدم این اتفاق برای شما افتاد ناراحت شدم، قصد داشتم در نخستین فرصت پس از تعطیلات مجلس شورای اسلامی به عیادت شما بیایم.

  وی با بیان اینکه قدردان خبرنگاران و عکاسان خبری استان هستیم افزود: امروز با ایام روز خبرنگار مقارن شده است و فرصت خوبی شد برای اینکه به عیادت شما بیاییم.

  محمدرضا جباری عکاس خبری نیز ضمن تشکر از حجت‌الاسلام ذوالنور اظهار داشت: از اینکه برای عیادتم حضور پیدا کردید بسیار خوشحال شدم و این اقدام شما سبب دلگرمی من شد.

  وی با اشاره به مشکلات اصحاب رسانه استان قم تصریح کرد: از مسئولان تقاضا دارم که به خبرنگاران و عکاسان توجه داشته باشند و مشکلات آن‌ها به‌ ویژه موضوع بیمه را برطرف کنند.

  جباری بیان کرد: بر اثر تصادف پای من از چند جا آسیب‌دید و باید یک مدت استراحت کنم تا به شرایط مناسب برسم.

  به گزاش شهرکریمه محمدرضا جباری عکاس خبری از سال 90 حرفه عکاسی را آغاز کرد که در جشنواره‌های مختلف استانی و ملی صاحب رتبه برتر شد.

  این عکاس جوان و خوش‌نام قمی روز 27 تیرماه در حادثه رانندگی دچار شکستی پا شد و دوران نقاهت خود را می‌گذارند.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.