رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


 • یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸
 • الأحد ۱۰ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Sunday 8 December
  راه‌اندازی سامانه «قمیار» برای خدمت به شهروندان در قم

  راه‌اندازی سامانه «قمیار» برای خدمت به شهروندان در قم به گزارش شهرکریمه محسن رنجبر با اشاره به اجرای طرح «قمیار» در قم افزود: قمیار سامانه‌ای است که در پرتال شهرداری قرار دارد و مردم با دسترسی به آن خدمات الکترونیک را از شهرداری دریافت می‌کنند. وی گفت: بالغ بر ۱۸ خدمت شهرسازی از طریق سامانه […]


  راه‌اندازی سامانه «قمیار» برای خدمت به شهروندان در قم

  به گزارش شهرکریمه محسن رنجبر با اشاره به اجرای طرح «قمیار» در قم افزود: قمیار سامانه‌ای است که در پرتال شهرداری قرار دارد و مردم با دسترسی به آن خدمات الکترونیک را از شهرداری دریافت می‌کنند.

  وی گفت: بالغ بر ۱۸ خدمت شهرسازی از طریق سامانه قمیار بدون حضور در شهرداری می‌توان دریافت کرد.

  معاون برنامه ریزی و سرمایه انسانی شهرداری قم تصریح کرد: شهروندان می‌توانند به سایت شهرداری به آدرس www.qom.ir مراجعه کرده و پس از ثبت نام، با سیستم‌های موجود احراز هویت صورت می‌گیرد و پیامکی برای فرد ارسال می‌شود که می‌توانند از خدمات قمیار استفاده کنند.

  وی گفت: تخفیفات مربوط به صدور پروانه ساختمان و مصالح ساختمانی که از اول آذرماه آغاز شده و تا ۲۲ بهمن‌ماه ادامه دارد را می‌توان از طریق این سامانه دریافت کرد.

  رنجبر اظهار داشت: استفاده از سامانه قمیار ابتدا در منطقه پنج شهرداری به صورت پایلوت انجام شد اما اکنون برای همه شهروندان قابل استفاده است.

  وی گفت: تبلیغات لازم برای آشنایی مردم با سامانه قمیار در حال انجام و فضای لازم برای ارائه اطلاعات در سامانه فراهم است که تا حد ممکن اقدامات به صورت اینترنتی انجام می‌شود و در صورت نیاز از فرد می‌خواهند که به صورت حضوری مراجعه کنند.

  انتهای پیام/ 110

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.