رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
 • السبت ۷ ربيع أول ۱۴۴۲
 • 2020 Saturday 24 October
  • چهارشنبه 16 سپتامبر 2020 - 23:40
  • کد خبر : 35001
  • خبر ویژه
  • چاپ خبر : شهرکریمه – ساماندهی چهل اختران نیازمند عملکرد هماهنگ دستگاه‌ها
  ساماندهی چهل اختران نیازمند عملکرد هماهنگ دستگاه‌ها

  ساماندهی چهل اختران نیازمند عملکرد هماهنگ دستگاه‌ها به گزارش شهرکریمه احمد ترکمن با اشاره به اینکه تملک فاز اول پروژه چهل اختران رو به اتمام است، اظهار کرد: در واقع تملک فضاهایی که برای خدمات به زائران نیاز داریم از قبیل شوارع و پارکینگ‌ها ۹۵ درصد در فاز اول انجام شده است. مدیر منطقه یک […]


  ساماندهی چهل اختران نیازمند عملکرد هماهنگ دستگاه‌ها

  به گزارش شهرکریمه احمد ترکمن با اشاره به اینکه تملک فاز اول پروژه چهل اختران رو به اتمام است، اظهار کرد: در واقع تملک فضاهایی که برای خدمات به زائران نیاز داریم از قبیل شوارع و پارکینگ‌ها ۹۵ درصد در فاز اول انجام شده است.

  مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به اینکه شهرداری پس از اتمام تملک دو ملک آمادگی اجرای فاز اول ساماندهی را دارد، افزود: 8 میلیارد تومان تا پایان سال اعتبار داریم که باقیمانده تملک و امور اجرایی را انجام خواهیم داد.

  ترکمن گفت: اجرای طرح منوط به همکاری دیگر نهادها از جمله استانداری و اوقاف است چرا که اگر صرفا ما پارکینگ و شوارع را ایجاد کنیم ممکن است با طرح اصلی همخوانی نداشته باشد.

  وی با اشاره به اینکه پروژه توسط دیگر دستگاه‌ها به خوبی پشتیبانی نمی‌شود، ادامه داد: باید توسعه بقعه امامزاده ابتدا اتفاق بیافتد بعد شهرداری وارد ساخت و ساز کاربری‌های خدماتی می‌شود.

  مدیر منطقه یک شهرداری قم با اشاره به اینکه اگر قرار است این پروژه به اتمام برسد باید تمام دستگاه‌ها پای کار بیایند، افزود: شهرداری آمادگی کامل برای اجرای سهم خود را دارد اما آیا در دیگر دستگاه‌ها هم این عزم وجود دارد؟

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.  جشنواره رسانه ای شهر ما
  جشنواره رسانه ای شهر ما