رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 19 خبر


 • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
 • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 4 August
  • پنج‌شنبه 26 مارس 2020 - 05:51
  • کد خبر : 29006
  • خبر ویژه
  • چاپ خبر : شهرکریمه – شهربازی غدیر قم اوایل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد
  شهربازی غدیر قم اوایل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

  شهربازی غدیر قم اوایل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد به گزارش شهرکریمه عباس حلوایی زاده با اشاره به کمبود فضاهای تفریحی در سطح شهر اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق مردم احداث شهربازی است که در این زمینه در سال‌های گذشته اقداماتی انجام‌شده تا این خلأ کاهش یابد. وی آخرین وضعیت احداث شهربازی بوستان […]


  شهربازی غدیر قم اوایل سال ۹۹ به بهره‌برداری می‌رسد

  به گزارش شهرکریمه عباس حلوایی زاده با اشاره به کمبود فضاهای تفریحی در سطح شهر اظهار داشت: یکی از مطالبات به حق مردم احداث شهربازی است که در این زمینه در سال‌های گذشته اقداماتی انجام‌شده تا این خلأ کاهش یابد.

  وی آخرین وضعیت احداث شهربازی بوستان غدیر را مورد توجه قرار داد و افزود: محوطه آن توسط سازمان توسعه و عمران و دیوارکشی و احداث محوطه پارکینگ در دست اجرا قرار داشته و تکمیل شد.

  معاون فنی و عمرانی شهرداری قم خاطرنشان کرد: هم‌اکنون سرمایه‌گذار مشغول نصب دستگاه‌های این شهربازی است که امیدواریم اوایل سال 99 در زمان‌بندی مناسب مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

  وی یکی از پروژه‌های بزرگ شهر قم را بوستان 1000 هکتاری دانست و افزود: یکی از پروژه‌های بزرگ شهر قم پروژه بوستان 1000 هکتاری شامل بوستان کوثر و باغ پرندگان و بوستان زائر و بوستان خضر بوده که در دستور کار قرار دارد.

  حلوایی زاده با بیان اینکه بخش عمده‌ای از عملیات عمرانی این پروژه بزرگ در سال 99 انجام می‌پذیرد، ابراز کرد: در سال 99 بخش عمده‌ای از عملیات عمرانی همچون روشنایی و محوطه‌سازی و کاشت درخت در حال تکمیل است و به‌زودی مورداستفاده شهروندان قرار می‌گیرد.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.