رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 24 خبر


 • چهارشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۴ ذو القعدة ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 17 July
  شهرک تخصصی پوشاک در بخش کهک قم احداث می‌شود

  شهرک تخصصی پوشاک در بخش کهک قم احداث می‌شود به گزارش شهرکریمه مصطفی کاویانی امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در دفتر ناحیه صنعتی روستای خور آباد برگزار شد، با اشاره به تخصیص 21 هکتار زمین به ناحیه صنعتی سیلو اراضی اظهار داشت: 700 نفر عضو تعاونی درودگران هستند که هیچ‌گونه […]


  شهرک تخصصی پوشاک در بخش کهک قم احداث می‌شود

  به گزارش شهرکریمه مصطفی کاویانی امروز در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید که در دفتر ناحیه صنعتی روستای خور آباد برگزار شد، با اشاره به تخصیص 21 هکتار زمین به ناحیه صنعتی سیلو اراضی اظهار داشت: 700 نفر عضو تعاونی درودگران هستند که هیچ‌گونه مشکل در تأمین مواد اولیه ندارند.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم با تأکید بر افزایش 700 هزارتومان سهام و تخصیص سبد کالا به اعظای تعاونی‌های مختلف عنوان کرد: توسعه به میزان 44 هکتار استعلام از ارگان‌های ذی‌ربط صورت گرفته که توسعه آب منطقه‌ای پاسخی به استعلامات نداده است.

  رئیس شرکت شهرک‌‌های صنعتی قم خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بخش کهک قطب پوشاک استان است لازم بوده ناحیه تخصصی در این زمینه داشته باشیم تا به تولید بهتر دست پیدا کنیم.

  شعاعی با اشاره به حضور بیش از 20 میلیون زائر در استان قم و ضرورت توجه به صنعت پوشاک در این استان تأکید کرد: در بخش کهک زمین به مساحت 27 هکتار به‌منظور احداث شهرک تخصصی پوشاک در نظر گرفته‌شده است.

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قم در پایان گفت: تولیدی‌هایی که پروانه ندارند عضو تعاونی محسوب نشده و نمی‌توانند از خدمات مربوط به تعاونی استفاده کنند.

  ابوالفضل خوبرو بخشدار کهک نیز در بخشی از این جلسه، با تأکید بر تقاضای بیش از  50 نفر به‌منظور راه‌اندازی کارگاه نجاری اظهار داشت: بخش کهک یکی از بخش‌های گردشگری استان قم به شمار می‌رود که این بخش آرامگاه بیش از 470 شهید است.

  وی با اشاره به کمبود منابع شغلی خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد اشتغال، سرمایه‌گذارهای بزرگی شناسایی و جذب شدند اما به دلیل کمبود زمین موفق به انجام فعالیت نیستیم.

  خوبرو با تأکید بر اینکه در سال گذشته 10 تسهیلات جمعاً به ارزش 450 میلیون تومانی توسط بخشداری کهک دریافت شده افزود: روستای خور آباد واقع در بخش کهک دارای تعداد 2 هزار و 300 نفر جمعیت است اما نجاری‌های این منطقه زمین اختصاصی جهت فعالیت ندارند.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.