رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 3 خبر


 • شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
 • السبت ۷ ربيع أول ۱۴۴۲
 • 2020 Saturday 24 October
  شکایت مهرداد بذرپاش از یک کاربر ناشناس قمی به نام رورشاخ.

  شکایت مهرداد بذرپاش از یک کاربر ناشناس قمی به نام رورشاخ. به گزارش شهرکریمه، مهرداد بذرپاش که انتخاب پرحاشیه وی به ریاست دیوان محاسبات به سمت فراموشی می‌رفت، در حرکتی تعجب برانگیز از چند خبرنگار و یک کاربر توییتری ناشناس قمی شکایت کرده است. وحید اشتری، فعال اجتماعی عدالت خواه که در پرونده‌های متعددی علیه […]


  شکایت مهرداد بذرپاش از یک کاربر ناشناس قمی به نام رورشاخ.

  به گزارش شهرکریمه، مهرداد بذرپاش که انتخاب پرحاشیه وی به ریاست دیوان محاسبات به سمت فراموشی می‌رفت، در حرکتی تعجب برانگیز از چند خبرنگار و یک کاربر توییتری ناشناس قمی شکایت کرده است.

  وحید اشتری، فعال اجتماعی عدالت خواه که در پرونده‌های متعددی علیه مافیای قدرت و ثروت فعال بوده است، در توییتی از شکایت مهرداد بذرپاش علیه خود و چند خبرنگار دیگر مانند صدرا محقق، صبا آذرپیک، داوود حشمتی، محمد جرجندی و دکتر رحمت الله حافظی، عضو سابق شورای شهر تهران خبر داد.

  توییت وحید اشتری درباره شکایت مهرداد بذرپاش از یک رورشاخ قمی

  در این توییت اشتری از یک کاربر ناشناس به نام رورشاخ نیز به عنوان کسانی که از سوی مهرداد بذرپاش مورد شکایت واقع شده اند، نام برد.

  اما رورشاخ کیست که رییس دیوان محاسبات از توییت‌های وی احساس خطر کرده و علیه وی شکایت کیفری انجام داده است؟

  شهرکریمه در حال جمع آوری گزارشی درباره این کاربر قمی توییتری است و به زودی اطلاعات بیشتری درباره وی به خوانندگان ارائه می‌کند. 

  انتهای پیام / 105

   

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.  جشنواره رسانه ای شهر ما
  جشنواره رسانه ای شهر ما