رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 38 خبر


 • چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۲۲ ربيع أول ۱۴۴۱
 • 2019 Wednesday 20 November
  ضرورت نظارت بر حضور اتباع خارجی در شهر قم

  ضرورت نظارت بر حضور اتباع خارجی در شهر قم به گزارش شهرکریمه مهدی بهشتیان بابیان این‌که نباید در خصوص عفاف و حجاب کوتاهی کرد، اظهار داشت: عفاف و حجاب تبدیل به ابزاری برای ضربه زدن به‌نظام شده است به همین علت نباید اجازه داد برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان نظام عملیاتی شود. وی به شرایط خاص […]


  ضرورت نظارت بر حضور اتباع خارجی در شهر قم

  به گزارش شهرکریمه مهدی بهشتیان بابیان این‌که نباید در خصوص عفاف و حجاب کوتاهی کرد، اظهار داشت: عفاف و حجاب تبدیل به ابزاری برای ضربه زدن به‌نظام شده است به همین علت نباید اجازه داد برنامه‌ها و نقشه‌های دشمنان نظام عملیاتی شود.

  وی به شرایط خاص و ویژه شهر قم اشاره کرد و گفت: شهر قم با تمامی شهرهای کشور تفاوت دارد و به‌عنوان مرکز جهان تشیع باید درزمینهٔ حجاب تبدیل به الگویی برای تمامی شهرهای و استان‌های کشور شود.

  بهشتیان به شرایط خاص شهر قم اشاره کرد و بیان داشت: شهر قم به دلیل وجود حرم مطهر کریمه اهل‌بیت حضرت معصومه (س) سالیانه پذیرای میلیون زائر اهل‌بیت از شهرهای مختلف و کشورهای مسلمان است.

  وی ادامه داد: درزمینهٔ امربه‌معروف و نهی از منکر در اطراف حرم مطهر یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که وجود دارد، بحث اتباع خارجی است که متأسفانه برخی از این افراد ناهنجاری‌های بسیار زیادی دارند که باید برنامه‌ریزی مناسبی بر روی آن‌ها صورت بگیرد.

  مسئول دفتر طلایه داران حرم ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر تأکید کرد: درزمینهٔ اتباع با زائران عراقی مواجه هستیم هرچند که حضورشان موقتی است اما به‌هرحال برخی از این افراد ناهنجاری‌هایی را ایجاد می‌کنند که باید با این‌گونه رفتارها برخورد شود.

  انتهای پیام / 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.