رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 30 خبر


 • یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹
 • الأحد ۱۹ ذو الحجة ۱۴۴۱
 • 2020 Sunday 9 August
  طرح‌های آماده انعقاد قرارداد درهمایش سرمایه‌گذاری قم معرفی شوند

  طرح‌های آماده انعقاد قرارداد درهمایش سرمایه‌گذاری قم معرفی شوند به گزارش شهرکریمه بهرام سرمست افزود: درصورتی که تمام استعلامات و موانع سرمایه‌گذاری درمعرفی پروژه‌های آماده سرمایه‌گذاری از بین برود، شکل و اثر گذاری همایش سرمایه‌گذاری و رونق تولید قم متفاوت‌تر از همایش‌های معمول خواهد بود. وی ادامه داد: پیش بینی برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و […]


  طرح‌های آماده انعقاد قرارداد درهمایش سرمایه‌گذاری قم معرفی شوند

  به گزارش شهرکریمه بهرام سرمست افزود: درصورتی که تمام استعلامات و موانع سرمایه‌گذاری درمعرفی پروژه‌های آماده سرمایه‌گذاری از بین برود، شکل و اثر گذاری همایش سرمایه‌گذاری و رونق تولید قم متفاوت‌تر از همایش‌های معمول خواهد بود.

  وی ادامه داد: پیش بینی برگزاری همایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری و رونق تولید استان قم در بالاترین سطح و با حضور مسئولان ملی و سفرا و بازرگانان کشورهای خارجی انجام پذیرفته است.

  استاندارقم خاطرنشان کرد: همایش فرصت‌های سرمایه گذاری و رونق تولید استان قم بعد از انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه سال جاری و در یک فضای کاملا آرام و بدون حاشیههای سیاسی برگزارخواهد شد.

  وی عنوان کرد: همایش سرمایه‌گذاری و رونق تولید استان قرار بود ۳۰ آبان ماه امسال برگزار شود که به دلیل همزمانی با همایش اقتصادی کیش و پیش بینی آن قبل از همایش اقتصادی قم، این همایش به زمان دیگری موکول شد.

  وی اضافه کرد: همزمانی این دو همایش اقتصادی ممکن بود دراستفاده بهینه از فرصت های پیش بینی شده برای استان قم ضربه وارد کند.

  استاندارقم عنوان کرد: قم درهمایش اقتصادی کیش فعالانه حضور پیدا کرده و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان درآن معرفی و در معرض دید سرمایه‌گذاران قرارگرفت.

  انتهای پیام/ 110

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.