رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
 • الجمعة ۷ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Friday 9 August
  فرمانده نیروی انتظامی قم: با خودروهای مزاحم نوامیس برخورد قانونی می‌شود

  فرمانده نیروی انتظامی قم: با خودروهای مزاحم نوامیس برخورد قانونی می‌شود به گزارش شهرکریمه سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته وضعیت امنیت استان وضعیت مطلوبی است، استان قم در زمینهٔ مقابله با جرائم سایبری رتبه دوم وسوم را دارد. وی افزود:در زمینهٔ موضوعات اجتماعی نظیر ناهنجاری اجتماعی طرح «ناظر یک» با همکاری […]


  فرمانده نیروی انتظامی قم: با خودروهای مزاحم نوامیس برخورد قانونی می‌شود

  به گزارش شهرکریمه سردار عبدالرضا آقاخانی اظهار داشت: با تلاش‌های صورت گرفته وضعیت امنیت استان وضعیت مطلوبی است، استان قم در زمینهٔ مقابله با جرائم سایبری رتبه دوم وسوم را دارد.

  وی افزود:در زمینهٔ موضوعات اجتماعی نظیر ناهنجاری اجتماعی طرح «ناظر یک» با همکاری و پشتیبانی دستگاه قضایی انجام می‌شود و در جامعه مؤثر واقع‌ شده است.

  فرمانده نیروی انتظامی قم بیان کرد: در زمینهٔ مبارزه با مواد مخدر که یکی از دغدغه‌های مردم است امسال روند کار سمت‌ و سوی مقابله با مواد مخدر به‌سوی محلات رفته است.

  آقاخان ادامه داد: برخورد با معتادان خرده‌فروش و توزیع‌کنندگان مورد تأکید است و در این زمینه طرح‌هایی انجام‌ شده و شناسایی‌های صورت گرفته است.

  وی تصریح کرد: در زمینهٔ کانون‌های جرم فعالیت‌های خوبی صورت گرفته و با هماهنگی دستگاه‌های قضایی، عملیاتی انجام می‌شود و همچنین برای مقابله با خودروهایی که برای نوامیس ایجاد مزاحمت می‌کنند اقداماتی انجام‌ شده و حرکتی جدید در قم در زمینهٔ مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی شروع‌شده است.

  فرمانده نیروی انتظامی قم عنوان کرد: موضوع جرم اولی‌ها مربوط به کانون خانواده‌ها است، متأسفانه برخی خانواده‌ها نسبت به فرزندان خود بی‌توجه هستند و در زمینهٔ موضوعات فرهنگی باید کار بیشتری شود چون آسیب‌ها را برای مردم بیان نکردیم و باید چهره به چهره گفته شود و در مراکز علمی و فرهنگی این موضوعات تبیین شود.

  آقاخان بیان کرد: در کلان کار باید اقدامات فرهنگی انجام شود و کار قضایی و بگیر و ببند جواب نمی‌دهد، جرائمی که انجام می‌شود بیشتر در موضوعات اجتماعی است و باید با اقدامات فرهنگی برطرف شود.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه جرائم در پردیسان زیاد است چند جلسه با مسئولان این منطقه برگزار کردیم و سال گذشته پایگاه آگاهی دائر و یک کلانتری در این پردیسان اضافه شد و قرار شده است که پایگاه پلیس فتا در پردیسان فعال شود.

  فرمانده نیروی انتظامی قم عنوان کرد: ترویج موضوعات فرهنگی در پردیسان مورد تأکید است و مطمئن هستم با اقدامی که توسط امام‌ جمعه منطقه شروع‌ شده آینده خوبی در این منطقه وجود دارد.

  آقاخان تأکید کرد: با توجه به وجود عناصر فرهنگی و طلاب در پردیسان، می‌توان از ظرفیت این عزیزان در راستای ترویج موضوعات فرهنگی اقدام شود.

  وی خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، 4 کلانتری 13، 14 و 16 و کلانتری فرماندهی حضرت معصومه(س) افتتاح می‌شود.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.