رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


 • شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۸
 • السبت ۵ صفر ۱۴۴۱
 • 2019 Saturday 5 October
  راهپیمایی مردم قم در حمایت از سپاه و مرگ بر آمریکا

  راهپیمایی مردم قم در حمایت از سپاه و مرگ بر آمریکا به گزارش شهرکریمه در پی اقدام اخیر ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نمازگزاران جمعه در قم همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز، با برپایی راهپیمایی با شکوه حمایت همه جانبه خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند. شرکت […]

  راهپیمایی مردم قم در حمایت از سپاه و مرگ بر آمریکا

  به گزارش شهرکریمه در پی اقدام اخیر ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نمازگزاران جمعه در قم همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز، با برپایی راهپیمایی با شکوه حمایت همه جانبه خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

  شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مختلف از جمله «سپاه قدرتمند پاسداران، خار چشم دشمنان»، «ما همه پاسداریم، پشیبان سپاهیم»، « آمریکا در چه فکریه، ایران پر از سپاهیه»، «سلیمانی می رزمد، آمریکا می ترسد»،  «مرگ بر آمریکا» و… به اعلام حمایت از فرزندان سبز پوش ملت پرداختند.

  در این راهپیمایی که از مصلای قدس تا چهار راه شهدا در مسیری به طول 2 کیلومتر برگزار شد، اقشار مختلف مردم به ویژه طلاب و روحانیون حضوری پرشور داشتند.

  در پایان این راهپیمایی، نمازگزاران در چهارراه شهدا تجمع کرده و قطعنامه ای در محکومیت این اقدام آمریکا و حمایت از سپاه پاسداران قرائت شد.

  انتهای پیام / 105

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.