مراسم بزرگداشت”شهید رشید” در قم برگزار می‌شود به گزارش شهرکریمه هادی افراسیابی اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است و باید به ترویج فرهنگ شهادت در جامعه بپردازیم. وی با اشاره به برگزاری یادواره شهید ابراهیم رشید افزود: این مراسم روز سه شنبه ۱۰ تیرماه ساعت۱۸ و با حضور خانواده […]


مراسم بزرگداشت"شهید رشید" در قم برگزار می‌شود

مراسم بزرگداشت”شهید رشید” در قم برگزار می‌شود

به گزارش شهرکریمه هادی افراسیابی اظهار داشت: برگزاری یادواره شهدا از ارزش و اهمیت زیادی برخوردار است و باید به ترویج فرهنگ شهادت در جامعه بپردازیم.

وی با اشاره به برگزاری یادواره شهید ابراهیم رشید افزود: این مراسم روز سه شنبه ۱۰ تیرماه ساعت۱۸ و با حضور خانواده معظم شهدا در مجتمع فرهنگی امام خمینی(ره) برگزار می شود.

عضو ستاد یادواره شهید رشید تصریح کرد: حجت الاسلام و المسلمین جوشقانیان سخنران این مراسم است و حاج مهدی سلشحور نیز در این مراسم به مدیحه سرایی می پردازد.

افراسیابی خاطرنشان کرد: شهید ابراهیم رشید فرزند غلامعلی اصالتاً اهل روستای صرم قم بود و پیش‌ازاین بار‌ها برای دفاع از حرم اهل‌بیت (ع) در سوریه حضور یافته بود و سرانجام روز یکشنبه ۱۰ تیرماه سال ۹۷ در سن ۳۲ سالگی در حین انجام مأموریت مستشاری در تدمر سوریه به همرزمان شهیدش پیوست و پیکر پاک ایشان در گلزار شهدای علی بن جعفر(ع) به خاک سپرده شد.

انتهای پیام/ ۱۳۷