رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • پنجشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
 • الخميس ۲۱ رمضان ۱۴۴۱
 • 2020 Thursday 14 May
  مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) در بیوت مراجع عظام تقلید برگزار شد

  مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) در بیوت مراجع عظام تقلید برگزار شد به گزارش شهرکریمه به مناسبت 30 صفر سالروز شهادت امام رضا(ع)، مراسم عزاداری در دفاتر مراجع عظام تقلید برگزار شد. این مراسم که با سخنرانی وعاظ و مرثیه‌سرایی ذاکران اهل‌بیت(ع) همراه بود در دفاتر حضرات آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی، سبحانی و […]


  مراسم عزاداری شهادت امام رضا (ع) در بیوت مراجع عظام تقلید برگزار شد

  به گزارش شهرکریمه به مناسبت 30 صفر سالروز شهادت امام رضا(ع)، مراسم عزاداری در دفاتر مراجع عظام تقلید برگزار شد.

  این مراسم که با سخنرانی وعاظ و مرثیه‌سرایی ذاکران اهل‌بیت(ع) همراه بود در دفاتر حضرات آیات صافی گلپایگانی، نوری همدانی، سبحانی و سایر مراجع و علما برگزار شد.

  مراسم شهادت امام رضا(ع) با حضور مردم ولایتمدار و ارادتمندان خاندان رسالت در دفتر آیت‌الله نوری همدانی برگزار شد که حجت‌الاسلام نظری منفرد در این مراسم سخنرانی کرد، همچنین مراسم سوگواری با حضور شیفتگان خاندان اهل‌بیت(ع) در دفتر آیت‌الله صافی گلپایگانی برگزار شد.

  مراسم عزاداری شهادت علی بن موسی‌الرضا(ع) در دفتر آیت‌الله علوی گرگانی برگزار شد که حجت‌الاسلام‌ حاج‌علی‌اکبری امام‌ جمعه موقت تهران، بهرام سرمست استاندار قم و سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم در این مراسم حضور داشتند و حجت‌الاسلام‌ والمسلمین سید حسن علوی گرگانی سخنرانی کرد.

  همچنین مراسم عزاداری در دفتر آیت‌الله سبحانی و وحید خراسانی از مراجع عظام تقلید برگزار شد که سخنرانان در این مراسم درباره ویژگی‌های اخلاقی علی بن موسی‌الرضا(ع) سخنرانی کردند.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.