رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


 • جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۸
 • الجمعة ۷ ذو الحجة ۱۴۴۰
 • 2019 Friday 9 August
  مناطق هشتگانه قم به مناسبت شهادت امام علی(ع) سیاهپوش می‌شود

  مناطق هشتگانه قم به مناسبت شهادت امام علی(ع) سیاهپوش می‌شود به گزارش شهرکریمه سیدمحسن میرهادی اظهار کرد: در شب‌های قدر ستادهای خدمات رسانی مناطق هشتگانه با محوریت هسته مرکزی شهر یعنی حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و شهدای کوه خضر(ع) فعال هستند. وی اضافه کرد: اقدامات خدماتی از جمله آماده‌سازی فضای برگزاری مراسم، […]


  مناطق هشتگانه قم به مناسبت شهادت امام علی(ع) سیاهپوش می‌شود

  به گزارش شهرکریمه سیدمحسن میرهادی اظهار کرد: در شب‌های قدر ستادهای خدمات رسانی مناطق هشتگانه با محوریت هسته مرکزی شهر یعنی حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و شهدای کوه خضر(ع) فعال هستند.
  وی اضافه کرد: اقدامات خدماتی از جمله آماده‌سازی فضای برگزاری مراسم، خدمات نظافتی، شست‌وشو، جمع‌آوری پسماند و بکارگیری ماشین‌آلات مکانیزه از جمله اقدامات در نظر گرفته شده برای لیالی قدر به منظور تأمین رفاه شهروندان است.
  مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم ادامه داد: موضوع مهم دیگری که بخش امور خدمات شهری شهرداری همزمان با شب‌های قدر انجام می‌دهد سیاهپوش کردن مناطق هشتگانه به صورت ویژه و با رویکرد پوششی است که در نقاط مختلف شهری صورت می‌گیرد.
  میرهادی بیان کرد: نیروها و پرسنل‌های خدمات شهری قم در شب‌های قدر در سطح شهر از جمله در هسته مرکزی شهر به صورت آماده باش قرار دارند و به ارائه خدمت به شهروندان می‌پردازند.
  وی عنوان کرد: برپایی ایستگاه‌های صلواتی و نصب داربست به منظور هدایت دسته‌های هیأت‌های مذهبی در میدان امام خمینی(ره) و چند نقطه دیگر از دیگر اقدامات معاونت امور خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم در شب‌های قدر است.
  مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم افزود: اداره پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری به منظور جمع آوری متکدیان در شب‌های قدر فعالیت ویژه‌ای دارد.
  میرهادی خاطرنشان کرد: سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری نیز تدابیر لازم را به منظور سهولت در جا به جایی شهروندان اندیشیده و دستورالعمل‌های لازم را به همین منظور ابلاغ کرده است.
   
  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.