رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


 • چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
 • الأربعاء ۱۵ شوال ۱۴۴۰
 • 2019 Wednesday 19 June
  مناطق هشتگانه قم به مناسبت شهادت امام علی(ع) سیاهپوش می‌شود

  مناطق هشتگانه قم به مناسبت شهادت امام علی(ع) سیاهپوش می‌شود به گزارش شهرکریمه سیدمحسن میرهادی اظهار کرد: در شب‌های قدر ستادهای خدمات رسانی مناطق هشتگانه با محوریت هسته مرکزی شهر یعنی حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و شهدای کوه خضر(ع) فعال هستند. وی اضافه کرد: اقدامات خدماتی از جمله آماده‌سازی فضای برگزاری مراسم، […]


  مناطق هشتگانه قم به مناسبت شهادت امام علی(ع) سیاهپوش می‌شود

  به گزارش شهرکریمه سیدمحسن میرهادی اظهار کرد: در شب‌های قدر ستادهای خدمات رسانی مناطق هشتگانه با محوریت هسته مرکزی شهر یعنی حرم مطهر حضرت معصومه(س)، مسجد مقدس جمکران و شهدای کوه خضر(ع) فعال هستند.
  وی اضافه کرد: اقدامات خدماتی از جمله آماده‌سازی فضای برگزاری مراسم، خدمات نظافتی، شست‌وشو، جمع‌آوری پسماند و بکارگیری ماشین‌آلات مکانیزه از جمله اقدامات در نظر گرفته شده برای لیالی قدر به منظور تأمین رفاه شهروندان است.
  مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم ادامه داد: موضوع مهم دیگری که بخش امور خدمات شهری شهرداری همزمان با شب‌های قدر انجام می‌دهد سیاهپوش کردن مناطق هشتگانه به صورت ویژه و با رویکرد پوششی است که در نقاط مختلف شهری صورت می‌گیرد.
  میرهادی بیان کرد: نیروها و پرسنل‌های خدمات شهری قم در شب‌های قدر در سطح شهر از جمله در هسته مرکزی شهر به صورت آماده باش قرار دارند و به ارائه خدمت به شهروندان می‌پردازند.
  وی عنوان کرد: برپایی ایستگاه‌های صلواتی و نصب داربست به منظور هدایت دسته‌های هیأت‌های مذهبی در میدان امام خمینی(ره) و چند نقطه دیگر از دیگر اقدامات معاونت امور خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم در شب‌های قدر است.
  مدیرکل نظارت و هماهنگی امور خدمات شهری و محیط زیست شهرداری قم افزود: اداره پیشگیری از تخلفات شهری شهرداری به منظور جمع آوری متکدیان در شب‌های قدر فعالیت ویژه‌ای دارد.
  میرهادی خاطرنشان کرد: سازمان ترافیک و حمل و نقل شهرداری نیز تدابیر لازم را به منظور سهولت در جا به جایی شهروندان اندیشیده و دستورالعمل‌های لازم را به همین منظور ابلاغ کرده است.
   
  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.