رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


 • سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
 • الثلاثاء ۲ جماد ثاني ۱۴۴۱
 • 2020 Tuesday 28 January
  مگر حسن‌زاده در بارسلونا کار کرده است؟/ درخواستها در توان ما نبود

  مگر حسن‌زاده در بارسلونا کار کرده است؟/ درخواستها در توان ما نبود به گزارش شهرکریمه در یکی از مسابقات معوقه لیگ برتر فوتسال روز گذشته تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان میزبان محمدسیما قم بود که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود گیتی تمام شد. در پایان این مسابقه اتفاقاتی رخ داد که […]


  مگر حسن‌زاده در بارسلونا کار کرده است؟/ درخواستها در توان ما نبود

  به گزارش شهرکریمه در یکی از مسابقات معوقه لیگ برتر فوتسال روز گذشته تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان میزبان محمدسیما قم بود که این بازی با نتیجه ۳ بر ۲ به سود گیتی تمام شد.

  در پایان این مسابقه اتفاقاتی رخ داد که در نهایت منجر به برکناری محسن حسن زاده سرمربی تیم فوتسال محمدسیما شد.

  رسول قلی زاده مدیرعامل باشگاه محمد سیما در این خصوص به خبرنگار شهرکریمه، گفت: آقای حسن زاده به دلیل مسائل فنی و اخلاقی از کارش برکنار شد. او حرف هایی زد که شخصیت آدم را زیر سئوال می برد.

  وی تاکید کرد: آقای حسن زاده بعد از بازی با گیتی پسند حرف هایی به من زد که اخلاقی نبود. او می گوید بهترین امکانات را می خواهم. نمی دانم آیا ایشان در بارسلونا و منچستریونایتد سرمربیگری کرده است؟ امکاناتی که آقای حسن زاده می خواهد در حد و توان ما نیست.

  مدیرعامل باشگاه محمدسیما یادآور شد: ما برای هر سفر بهترین وسیله نقلیه را فراهم می کردیم و بهترین هتل ها را برای تیم می گرفتیم. توقع ایشان درباره مکمل های غذایی چیزی بود که در توانمان نبود.

  به گفته قلی زاده، سیدوحید غیاثی هدایت تیم محمد سیما را بر عهده خواهد داشت.

  انتهای پیام / 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.