رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


 • جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹
 • الجمعة ۱۳ شوال ۱۴۴۱
 • 2020 Friday 5 June
  میزان سود قصابی‌ها مشخص شود تا سود معقول از مردم دریافت کنند

  میزان سود قصابی‌ها مشخص شود تا سود معقول از مردم دریافت کنند به گزارش شهرکریمه مهرداد غضنفری در جلسه کارگروه تنظیم بازار که در سالن جلسات معاونت امور اقتصادی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: درزمینهٔ گوشت این موضوع باید مدنظر باشد که قصاب چه مقدار سود می‌برد. وی افزود: باید جزئیات قیمت‌ها مشخص شود و […]


  میزان سود قصابی‌ها مشخص شود تا سود معقول از مردم دریافت کنند

  به گزارش شهرکریمه مهرداد غضنفری در جلسه کارگروه تنظیم بازار که در سالن جلسات معاونت امور اقتصادی استانداری برگزار شد، اظهار داشت: درزمینهٔ گوشت این موضوع باید مدنظر باشد که قصاب چه مقدار سود می‌برد.

  وی افزود: باید جزئیات قیمت‌ها مشخص شود و اینکه قصاب درزمینهٔ گوشت چه مقدار سود می‌برد روشن شود تا قصابان سود معقول از مشتری دریافت کنند.

  معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار قم تصریح کرد: باید هماهنگی‌های لازم برای ورود کالاو اجناس انجام شود و نباید وظیفه خود را بر عهده دیگران بیندازیم.

  غضنفری ادامه داد: باید هرکسی درزمینهٔ وظایف محول شده به‌خوبی اقدام کرده تا مشکلات رفع شود،همه وظایف دستگاه‌ها را نباید مصوب کارگروه کنیم چون دستگاه‌ها دارای اختیارات هستند.

  وی بابیان اینکه نباید از ظرفیت بخش خصوصی غافل شد، گفت: آخرین شیوه ما این است که بگوییم از ظرفیت منابع دولتی استفاده می‌کنیم و باید از ظرفیت‌های دیگر استفاده کرد.

  معاون امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار قم بیان کرد: ظرفیت استان در حوزه حمل‌ونقل بررسی شود و هنگامی‌که نیاز در استان است باید نسبت به حمایت از تولیدکننده اقدام شود.

  غضنفری عنوان کرد: وقتی از فعالان حوزه حمل‌ونقل حمایت می‌شود از آن‌ها انتظار داریم که آن‌ها به کمک ما بیایند و درزمینهٔ حمل‌ونقل نهادهای دامی و محصولات استان کمک کنند.

  مرتضی حیدری فرماندار قم نیز در این جلسه گفت:شن و ماسه و دیگر مصالح باید با توجه به قانون آنالیز محصول قیمت‌گذاری شود و ابتدا باید قیمت به کارگروه مربوطه ارائه شود و قیمت مصوب شود.

  وی خاطرنشان کرد:برخی کارگاه‌ها قوانین بیمه و کار را رعایت نمی‌کنند و هنگامی‌که از آن‌ها شکایت می‌شود نسبت به مشکلاتی که دارند رسیدگی می‌شود.

  انتهای پیام/ 137

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.