رفتن به بالا

اخبار سیاسی،فرهنگی و اجتماعی قم

تعداد اخبار امروز : 39 خبر


 • پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۸
 • الخميس ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۱
 • 2019 Thursday 12 December
  نهضت امر به معروف و نهی از منکر در میان روحانیون ایجاد شود

  نهضت امر به معروف و نهی از منکر در میان روحانیون ایجاد شود به گزارش شهرکریمه حجت الاسلام زمانی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، عنوان کرد: باید اذعان کنیم در زمینه امر به […]


  نهضت امر به معروف و نهی از منکر در میان روحانیون ایجاد شود

  به گزارش شهرکریمه حجت الاسلام زمانی پیش از ظهر امروز در جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر که در سالن آیت الله حائری مرکز مدیریت حوزه های علمیه برگزار شد، عنوان کرد: باید اذعان کنیم در زمینه امر به معروف و نهی از منکر کوتاهی کرده ایم و این باید به صورت عمومی در میان حوزویان پذیرفته شود.

  وی با تاکید بر لزوم ایجاد یک حرکت عمومی در زمینه حجاب، مطرح کرد: ما نیازمند یک نهضت فرهنگی در میان روحانیون کشور راه اندازی کنیم تا همه وارد میدان امر به معروف و نهی از منکر شوند.

  مسئول دفتر اجتماعی سیاسی حوزه های علمیه گفت: ما باید منکر را در وهله اول شناسایی کنیم، تمام وقت را روی مبارزه با بی حجابی گذاشتن یک اشتباه می باشد و باید روی عفت، سرمایه گذاری بیشتری صورت گیرد.

  حجت الاسلام والمسلمین زمانی با بیان اینکه امروز روحانیت در ایجاد وضعیت کنونی سهیم است، خاطرنشان کرد: ما در زمینه امر به معروف و نهی از منکر خلاء فتوا نداریم، نیروی انتظامی باید به این امر یاری برساند.

  انتهای پیام / 137

   

  اخبار مرتبط

  نظرات

  Comments are closed.